Start of recreational camp at Verkhovyna in Quebec

0
213

July 15, 2018

First raising lowering of the flag ceremony at the evening gathering.

Some of the boys taking a break in between activities

Getting ready for supper

July 16, 2018

First full day of camp at Werchowyna.  The campers sang songs, listened to interesting folkloric stories of past Kozak days.  They also hand-crafted team flags, played sport, and swam in the lake.

We acknowledge the camp personnel and counsellors who are creating a  wonderful program for the kids and who are also paying particular attention to the campers’ safety.

17 липня, 2018

Табір “Добровольці Божої Чоти ім 70-ти ліття СУМ-у в Канаді” продовжується!

Гасло дня – “Козак не боїться ні тучі, ні грому!” дуже влучний, бо рано падав дощ. Але ранішній апель відбувся в будинку – тоді спів, і різні заняття. Діти покінчили роєві прапорці, грали спорт, та вчилися про 100-ліття проголошення незалежності 22-го січня 1918р. та героїчного Бою під Крутами.
По обіді сонечко вийшло, і всі гарно купалися та їхали на канойках.
На вечірній апель загостив до нас п. Микола, позивний ‘Лин”, ветеран АТО, який розповів дітям про свої пережиття та відповідав на їхні запитання. Вечірня молитва присвячена сьогоднішнім загиблим та раненим на фронті. Опісля таборовики писали листи до вояків які захищають нашу Батьківщину. Тоді всі скоро пішли спати, бо завтра їдемо на прогульку!

18 липня, 2018

Сьогодні таборовики поїхали на прогульку до Arbraska, недалеко від оселі Верховина. Там мали нагоду полазити по шнурах та спробувати силу, витривалість та звинність. Лазили по деревах та з’їждждали по линвах. Тренувалися, мов справжні козаки!
Після повернення до табору, перевели козацькі заняття – гри і забави на козацьку тематику – бігали від “Січі” до “Чорного Моря”  і в “степ”, та вчилися як перебирати цілий курінь козаків через “річку” на однім маленькім “човнику”. Молодші хлопці також мали нагоду піти до лісу, будувати сховок з великих патиків, шукати дикі ягоди. Інші ловили жаби і раки біля ставка….Вечором старші вчилися як будувати і розпалювати таборовий вогник серед лісу, де мали нагоду поспівати. Втомлені та щасливі лягали спати, очікуючи нових пригод.

19 липня, 2018

В четвер ми вчилися про 100 ліття піднесення українського прапора над Чорноморським флотом. На таборі була мала криза з водою, так що усі мусіли митися в озері спеціяльним органічним милом. Після обіду була коротка лекція танців, а вечором була традиційна Верховинська забава в кіоску. Від суменято до найстарших усі танцювали – навіть комендант танцював коломийку. Пізно ввечорі, після забави, найстарші пішли оглядати зорі. Ще один чудовий день на Верховині!
дижурні замітаютж після обіду

20 липня, 2018

В п’ятницю таборовики вчилися про листопадовий зрив, грали спорт, та приголовлялися до свята Івана Хрестителя – Івана Купала. Дівчата плели вінки а хлопці будували човники з патичків, які знайшли у лісі.

Вечером, після вечірнього апелю, відбулися відновлення обітів Хрещення в каплиці, тоді усі зі співом зійшли до озера. Там, дівчата кидали вінки на воду, а хлопці ловили. Пізніше, хлопці пускали човники на воду, і всі, що хотіли перескакували через вогонь “на щастя.”
дівчата готуються на Івана Купала