Розпочався виховно-відпочинковий табір СУМ на оселі Верховина біля Монтреалю

0
685

20 липня, 2018

В п’ятницю таборовики вчилися про листопадовий зрив, грали спорт, та приголовлялися до свята Івана Хрестителя – Івана Купала. Дівчата плели вінки а хлопці будували човники з патичків, які знайшли у лісі.

Вечером, після вечірнього апелю, відбулися відновлення обітів Хрещення в каплиці, тоді усі зі співом зійшли до озера. Там, дівчата кидали вінки на воду, а хлопці ловили. Пізніше, хлопці пускали човники на воду, і всі, що хотіли перескакували через вогонь “на щастя.”
дівчата готуються на Івана Купала

дівчата співають над озером

19 липня, 2018

В четвер ми вчилися про 100 ліття піднесення українського прапора над Чорноморським флотом. На таборі була мала криза з водою, так що усі мусіли митися в озері спеціяльним органічним милом. Після обіду була коротка лекція танців, а вечором була традиційна Верховинська забава в кіоску. Від суменято до найстарших усі танцювали – навіть комендант танцював коломийку. Пізно ввечорі, після забави, найстарші пішли оглядати зорі. Ще один чудовий день на Верховині!
дижурні замітаютж після обіду

наймолодші шукають жаб на побережжі озера

миємося в озері – органічним милом

забава, забава!!!

коломийка

18 липня, 2018

Сьогодні таборовики поїхали на прогульку до Arbraska, недалеко від оселі Верховина. Там мали нагоду полазити по шнурах та спробувати силу, витривалість та звинність. Лазили по деревах та з’їждждали по линвах. Тренувалися, мов справжні козаки!
Після повернення до табору, перевели козацькі заняття – гри і забави на козацьку тематику – бігали від “Січі” до “Чорного Моря”  і в “степ”, та вчилися як перебирати цілий курінь козаків через “річку” на однім маленькім “човнику”. Молодші хлопці також мали нагоду піти до лісу, будувати сховок з великих патиків, шукати дикі ягоди. Інші ловили жаби і раки біля ставка….Вечором старші вчилися як будувати і розпалювати таборовий вогник серед лісу, де мали нагоду поспівати. Втомлені та щасливі лягали спати, очікуючи нових пригод.

середні хлопці (Отамани) в лісі

молодші (Козачки) та середні дівчата (Козацькі дівчата) з роєвими прапорцями

рій Гетьмани на апелі

граємо козацькі гри – “Коні, Чури та Отамани”

вогник в лісі

17 липня, 2018

Табір “Добровольці Божої Чоти ім 70-ти ліття СУМ-у в Канаді” продовжується!

Гасло дня – “Козак не боїться ні тучі, ні грому!” дуже влучний, бо рано падав дощ. Але ранішній апель відбувся в будинку – тоді спів, і різні заняття. Діти покінчили роєві прапорці, грали спорт, та вчилися про 100-ліття проголошення незалежності 22-го січня 1918р. та героїчного Бою під Крутами.
По обіді сонечко вийшло, і всі гарно купалися та їхали на канойках.
На вечірній апель загостив до нас п. Микола, позивний ‘Лин”, ветеран АТО, який розповів дітям про свої пережиття та відповідав на їхні запитання. Вечірня молитва присвячена сьогоднішнім загиблим та раненим на фронті. Опісля таборовики писали листи до вояків які захищають нашу Батьківщину. Тоді всі скоро пішли спати, бо завтра їдемо на прогульку!
також були уродини на таборі! Многая літа Зоя!

16 липня, 2018

Перший повний день на таборі “Добровольці Божої Чоти імені 70-ти ліття СУМ в Канаді” успішно добіг до кінця. Таборовики співали про Максима Залізняка, заслухали гутірку про козаків та гайдамаків (до теми 250-ліття Коліївщини), приготовляли роєві прапори, грали спорт, вправляли впоряд, плавали в озері та почали Козацькі змагання.

Хоч надворі жарко, дбайливі виховники, впорядники та команда і референтура піклуються, щоб дітвора приємно та безпечно проводила час на чудовій Верховині. Чекаємо завтра дальших пригод!

15 липня, 2018

Перша збірка на таборі – вечірній апель

Старші хлопці відпочивають

Збираються на вечерю –
Більш докладно про табір можна довідатися за наступним лінком: Табір на Верховині