Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK

В Україні стартував ініційований сумівцями зі США міжнародний футбольний турнір

  12 липня на стадіонах Калуша та Коломиї (Івано-Франківська обл., Україна) стартував міжнародний турнір з футболу “Кубок Крила Дружби”. Змагання ініціювала Спілка Української Молоді в Америці.

Read More »

Вшануємо своїх Героїв!

На літні місяці припадають пропам’ятні дати, пов’язані з іменами наших сучасних героїв-СУМівців: світлої пам’яті  друга Євгена Войцехівського (16 липня 1979 – + 7 липня 2014 року) та друга Віталія Волкотруба (5 червня 1986 – + 29 серпня 2014).

Read More »

70-ліття Спілки Української Молоді у Діаспорі

Привітання Світової Управи Спілки Української Молоді з нагоди 70-ліття Спілки Української Молоді у Діаспорі Пропонуємо вашій увазі статтю Святослава Липовецького про заснування СУМ в еміграції: “СУМ в еміграції: як, коли і з чого розпочалася наша історія (70 років тому, 25 квітня 1946 ...

Read More »

57-ий Злет Юнацтва СУМ на Оселі СУМ в Елленвілі

57-ий Злет Юнацтва СУМ на Оселі СУМ в Елленвілі Елленвіл, Ню-Йорк. — В днях 28-29 травня 2016 р. на Оселі СУМ в Елленвілі, Ню-Йорк, відбувся 57-ий Злет Юнацтва Спілки Української Молоді. Цього року Злет відбувся під гаслом „Україна починаєтся з ...

Read More »

Розпочав роботу ХІХ Світовий Конґрес Спілки Української Молоді

9 червня 2016 року в місті Виппані, США, відкрився ХІХ Світовий Конґрес Спілки Української Молоді (СУМ). Участь в Конґресі беруть 55 членів СУМ з 6 країн світу (Україна, США, Німеччина, Канада, Велика Британія та Австралія).

Read More »

Привітання Блаженнішого Святослава з нагоди ХІХ Конґресу СУМ

 З нагоди XIX Світового Конґресу Спілки Української Молоді  Глава і Отець УГКЦ надіслав лист-привітання Петрові Думі, голові Світової управи Спілки української молоді, та учасникам XIX Світового Конґресу СУМу.

Read More »

Фотовиставка СУМ-90 відкрилась в Міністерстві молоді та спорту України

31 травня у Міністерстві молоді та спорту України відкрилась фотовиставка Всеукраїнської громадської організації “Спілка Української Молоді в Україні” “90 років на службі Богу і Україні”.

Read More »

70-ліття Спілки Української Молоді у Діаспорі

Дорогі Подруги і Друзі!  Гартуйсь! Цього року припадає 70-ліття від дня відновлення Cпілки Української Молоді в діаспорі. Тисячі української молоді перебували у повоєнній Німеччині. З ініціативи старшого громадянства з Наддніпрянщини та провідних членів Організації Українських Націоналістів вийшла ідея відновити Cпілку Української Молоді, яка ...

Read More »