Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK

Голова КУ СУМ в Америці взяв участь в зустрічі Президента України з лідерами української громади США

Голова Крайової Управи СУМ в Америці друг Юрій Микитин взяв участь у зустрічі з Президентом України Петра Порошенка з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США.

Read More »

“Цей досвід змінив мене”, – відгуки учасників проекту виховницьких обмінів СУМ

Завершився цьогорічний проект обміну виховниками між Крайовими Управами СУМ в Україні та Америці. Цього разу досвідом участі в ньому поділилися члени СУМ в Америці.

Read More »

Сумівці з Аргентини, в складі ансамблю товариства «Просвіта», завітали в Україну

Україну відвідав танцювальний ансамбль Українського Культурного Товариства «Просвіта» з Аргентини, в складі якого виступають й члени Спілки Української Молоді з цієї країни.

Read More »

ІІІ Благодійний табір Спілки Української Молоді «Дерево життя» завершив свою роботу

12 днів, проведені на березі Чорного моря, у селищі Лазурне Херсонської області, стали незабутніми для 114 дітей, обпалених полум’ям війни на Сході України.

Read More »

70-ліття Спілки Української Молоді у Діаспорі

Привітання Світової Управи Спілки Української Молоді з нагоди 70-ліття Спілки Української Молоді у Діаспорі Пропонуємо вашій увазі статтю Святослава Липовецького про заснування СУМ в еміграції: “СУМ в еміграції: як, коли і з чого розпочалася наша історія (70 років тому, 25 квітня 1946 ...

Read More »

57-ий Злет Юнацтва СУМ на Оселі СУМ в Елленвілі

57-ий Злет Юнацтва СУМ на Оселі СУМ в Елленвілі Елленвіл, Ню-Йорк. — В днях 28-29 травня 2016 р. на Оселі СУМ в Елленвілі, Ню-Йорк, відбувся 57-ий Злет Юнацтва Спілки Української Молоді. Цього року Злет відбувся під гаслом „Україна починаєтся з ...

Read More »

Розпочав роботу ХІХ Світовий Конґрес Спілки Української Молоді

9 червня 2016 року в місті Виппані, США, відкрився ХІХ Світовий Конґрес Спілки Української Молоді (СУМ). Участь в Конґресі беруть 55 членів СУМ з 6 країн світу (Україна, США, Німеччина, Канада, Велика Британія та Австралія).

Read More »

Привітання Блаженнішого Святослава з нагоди ХІХ Конґресу СУМ

 З нагоди XIX Світового Конґресу Спілки Української Молоді  Глава і Отець УГКЦ надіслав лист-привітання Петрові Думі, голові Світової управи Спілки української молоді, та учасникам XIX Світового Конґресу СУМу.

Read More »

Фотовиставка СУМ-90 відкрилась в Міністерстві молоді та спорту України

31 травня у Міністерстві молоді та спорту України відкрилась фотовиставка Всеукраїнської громадської організації “Спілка Української Молоді в Україні” “90 років на службі Богу і Україні”.

Read More »

70-ліття Спілки Української Молоді у Діаспорі

Дорогі Подруги і Друзі!  Гартуйсь! Цього року припадає 70-ліття від дня відновлення Cпілки Української Молоді в діаспорі. Тисячі української молоді перебували у повоєнній Німеччині. З ініціативи старшого громадянства з Наддніпрянщини та провідних членів Організації Українських Націоналістів вийшла ідея відновити Cпілку Української Молоді, яка ...

Read More »