Візія на Майбутнє

Разом Будуймо Майбутнє

 

Спілка Української Молоді в Канаді розпочала найбільшу в своїй історії кампанію збирання фондів з метою відновити оселю СУМ ВЕСЕЛКА!  Кампанія під назвою ”Разом Будуймо Майбутнє” має за завдання усучаснити оселю для дальшого користування і виховування майбутніх сумівських поколінь.

ВЕСЕЛКА, яка знаходиться близько 60 км. від Торонта в місцевості Галтон Гилс, цього року відзначатиме своє 60-ліття. Упродовж усіх цих років оселя була улюбленим місцем літнього відпочинку не лише для членів СУМ, але для ширшої української громади. ВЕСЕЛКА, можливо, була місцем, де ви, ваші діти або навіть внуки навчилися багато українських традицій і звичаїв, як плавати чи збудувати ватру і де засновувалися товариства які тривали ціле життя. Оселя по нинішній день залишається тим спеціяльним місцем, де різні покоління мали і далі мають нагоду знайомитися, брати участь у різного роду спортових зайняттях або просто таборувати серед розкішної природи. Таборові будинки, які в більшості були побудовані 50 років тому, потребують або ґрунтовного ремонту, або цілковитого оновлення, щоби забезпечити щоб і наступні покоління могли розважатися на оселі. З огляду на те, щоби забезпечити дальше майбутнє нашої оселі, Комітет придбання фондів оселі ВЕСЕЛКИ проголосив фінансову кампанію з метою зібрати $1.5 мільйона впродовж наступних трьох років. Комітет рівночасно розвідує різного роду нові можливості, щоби оселю використовувати впродовж цілого року на будь-які імпрези. Метою Комітету винаймати оселю для бізнесових, розвагових імпрез, для літніх і зимових таборів, виховних і спортивних імпрез, фестивалів, пікніків тощо. У співпраці з Осередками СУМ південного Онтаріо, Комітет розробив трирічний плян відновлення ВЕСЕЛКИ з метою модернізувати найбільш важливі проєкти на основі пріорітетів, поданих нашим членством.

Першу фазу пляну вже розпочато будовою нового павільйону, включно з кухнею. Завдяки щедрій дотації від Залізного Фонду покійного Михайла Ґаландюка і ґренту від Онтарійської Фундації ‘Trillium’, як також давніше проведеної збірки під назвою ‘Loonie-a-Day’ павільйон майже завершений. Потрібно, одначе, додаткових фондів, щоби вповністю завершити будівлю і устаткувати нову кухню комерційною кухонною технікою.

Друга фаза пляну охоплює частинне або цілковите відновлення паланок. На оселі існує десять паланок, отож плян передбачає побудову двох нових, утеплених паланок, і відновлення ще вісім.

Третя фаза стосується басейну на оселі, збудованого ще в 1970 році. Басейн далі, мабуть, є найбільш улюбленим місцем розваги сумівської молоді. Суворі канадські зими, одначе, довели до того, що у фундаменті починають появлятися тріщини і також потрібно поміняти трубопровід тощо.

Вашою щедрою пожертвою ВЕСЕЛКА ви забезпечити відновлення оселі для майбутніх поколінь сумівців і ширшої української громади.