Візія на Майбутнє

Разом Будуймо Майбутнє

Спілка Української Молоді в Канаді продовжує найбільшу в своїй історії кампанію збирання фондів з метою відновити оселю СУМ ВЕСЕЛКА!  Кампанія під назвою ”Разом Будуймо Майбутнє” має за завдання усучаснити оселю для дальшого користування і виховування майбутніх сумівських поколінь.

ВЕСЕЛКА, яка знаходиться близько 60 км. від Торонта в місцевості Галтон Гилс, 2019 року відзначатиме своє 65-ліття. Упродовж усіх цих років оселя була улюбленим місцем літнього відпочинку не лише для членів СУМ, але для ширшої української громади. ВЕСЕЛКА, можливо, була місцем, де ви, ваші діти або навіть внуки навчилися  українських традицій і звичаїв, як плавати чи збудувати ватру і де засновувалися товариства які тривають по сьогоднішній день. Оселя до нинішнього дня залишилася тим спеціяльним місцем, де різні покоління мали і далі мають нагоду знайомитися, брати участь у різного роду спортових зайняттях або просто таборувати серед розкішної природи. Таборові будинки, які в більшості були побудовані 50 років тому, потребують або ґрунтовного ремонту, або цілковитого оновлення, щоби забезпечити щоб і наступні покоління могли розважатися на оселі.

Завдяки яскравої підтримки наших місцевих осередків, членства і прихильників, ми успішно завершили першу фазу нашого наміченого пляну.

Для того, щоби забезпечити дальше майбутнє нашої оселі, Комітет придбання фондів оселі ВЕСЕЛКИ зараз розпочинає чергову фінансову кампанію з метою зібрати $600,000 для завершення другої фази.

Комітет рівночасно розвідує різного роду нові можливості, щоби оселю використовувати впродовж цілого року на будь-які імпрези. Метою Комітету винаймати оселю для бізнесових, розвагових імпрез, для літніх і зимових таборів, виховних і спортивних імпрез, фестивалів, пікніків тощо.

На основі консультацій з членством Осередків СУМ південного Онтаріо, Комітет розробив довгореченцевий плян відновлення ВЕСЕЛКИ з метою модернізувати найважливіші споруди на оселі на основі пріорітетів, поданих членством.

Першу фазу пляну вже завершено будовою нового павільйону ім. Михайла Ґаландюка. Завдяки щедрих дотацій від Залізного Фонду покійного Михайла Ґаландюка і Онтарійської Фундації ‘Trillium’, як також і успішно проведеної фінансової кампанії серед членства і прихильників Спілки, новий павільйон який містить модерну нову таборову кухню був завершений ще у 2016 році. 

Друга фаза стосується басейну на оселі, збудованого ще в 1970 році. Басейн далі, мабуть, є найбільш улюбленим місцем розваги сумівської молоді. Суворі канадські зими, одначе, завдали не-абияку шкоду, пробиваючи в кількох місцях фундамент, цементовані стіни, тощо. В результаті останніми роками кошти виключно річної направи і підготовки басейну значно зросли. В додатку з басейну витікає денно поверх 10 см. води і є побоювання, що підземне джерело висохне. По нинішній день всі старання знайти місце витікання води були без успіху.

Третя фаза пляну охоплює частинне або цілковите відновлення паланок. На оселі існує десять паланок, отож плян передбачає побудову двох нових, утеплених паланок, і відновлення ще вісім.

Вашою щедрою пожертвою ВЕСЕЛКА ви забезпечити відновлення оселі для майбутніх поколінь сумівців і ширшої української громади.