Питання – які часто задаються?

Разом Будуймо Майбутнє

Скільки я повинен (-на) пожертвувати?

Кампанія ”Разом Будуймо Майбутнє” є дуже важливим проєктом для цілої нашої громади і лише спільними силами ми зможемо досягнути мети. Ми розуміємо, що в кожного є різні фінансові можливості. Ласкаво закликаємо Вас скласти пожертву по вашій спроможності.

Чи мій внесок мусить бути одноразово сплачений?

Ні! Кампанія триватиме три роки. Ви можете допасувати сплачення вашої задеклярованої пожертви в міру Ваших можливостей чи то одноразово чи впродовж одного, двох або навіть трьох років, зокрема, якщо це Вам дозволить пожертвувати більшу суму.

Чи за мою пожертву я одержу посвідку на звільнення з податків?

Так! Спілка Української Молоді в Канаді має харитативне число BIN# 108148461 RR0001, що дозволяє нам виписати посвідки на звільнення з податків за Вашу пожертву.

Як я можу слідкувати за успіхом кампанії?

Ми реґулярно подаватимемо інформації стосовно успіху кампанії ”Разом Будуймо майбутнє” включно з проґресом поодиноких проєктів: павільйон, паланки, басейн як і також усучаснюватимемо список жертводавців. Отож закликаємо Вас часто заглянути на нашу вебсторінку www.cym.org/ca/veselka!

Увага! Після завершення кампанії усі жертводавці $1,000+ будуть відзначені на постійній пропам’ятній таблиці в центральному місці на оселі.

Куди я маю вислати мою пожертву чи внесок?

Ваші пожертви Ви можете складати через (PayPal) або (CanadaHelps) 

В будь-якому відділі Кредитової Спілки Будучність (там мають наступну форму)або через  (e-transfer) на емайл [email protected]

Вашу анкету внеску* чи пожертву ви можете вислати на адресу Крайової Управи СУМ:

Ukrainian Youth Association of Canada (CYM)
9 Plastics Ave.,
Toronto, ON,
M8Z 4B6

Чеки просимо виписати на Ukrainian Youth Association Charitable Trust i зазначити: Кампанія Investing for the Future

Деталі Ви знайдете на сторінці: Складіть Вашу пожертву