Le debut de camp des jeunes au camp Werchowyna à Chertsey, Québec (Montréal)

0
107

15 juillet, 2018

La première cérémonie du camp

Un peu de repos entre activités

Les enfants socialisent avant le souper

16 juillet, 2018

La première journée au Camp d’été Werchowyna.  Les enfants se sont amusés en chantant des chansons, écoutants des histoires des Kozaks ukrainiens, et pendant la période de natation à la plage.

Nous remercions les organisateurs du camps pour leur travail et surtout pour les efforts à maintenir un atmosphère intéressants et en toute sécurité.

17 липня, 2018

Табір “Добровольці Божої Чоти ім 70-ти ліття СУМ-у в Канаді” продовжується!

Гасло дня – “Козак не боїться ні тучі, ні грому!” дуже влучний, бо рано падав дощ. Але ранішній апель відбувся в будинку – тоді спів, і різні заняття. Діти покінчили роєві прапорці, грали спорт, та вчилися про 100-ліття проголошення незалежності 22-го січня 1918р. та героїчного Бою під Крутами.
По обіді сонечко вийшло, і всі гарно купалися та їхали на канойках.
На вечірній апель загостив до нас п. Микола, позивний ‘Лин”, ветеран АТО, який розповів дітям про свої пережиття та відповідав на їхні запитання. Вечірня молитва присвячена сьогоднішнім загиблим та раненим на фронті. Опісля таборовики писали листи до вояків які захищають нашу Батьківщину. Тоді всі скоро пішли спати, бо завтра їдемо на прогульку!

18 липня, 2018

Сьогодні таборовики поїхали на прогульку до Arbraska, недалеко від оселі Верховина. Там мали нагоду полазити по шнурах та спробувати силу, витривалість та звинність. Лазили по деревах та з’їждждали по линвах. Тренувалися, мов справжні козаки!
Після повернення до табору, перевели козацькі заняття – гри і забави на козацьку тематику – бігали від “Січі” до “Чорного Моря”  і в “степ”, та вчилися як перебирати цілий курінь козаків через “річку” на однім маленькім “човнику”. Молодші хлопці також мали нагоду піти до лісу, будувати сховок з великих патиків, шукати дикі ягоди. Інші ловили жаби і раки біля ставка….Вечором старші вчилися як будувати і розпалювати таборовий вогник серед лісу, де мали нагоду поспівати. Втомлені та щасливі лягали спати, очікуючи нових пригод.

19 липня, 2018

В четвер ми вчилися про 100 ліття піднесення українського прапора над Чорноморським флотом. На таборі була мала криза з водою, так що усі мусіли митися в озері спеціяльним органічним милом. Після обіду була коротка лекція танців, а вечором була традиційна Верховинська забава в кіоску. Від суменято до найстарших усі танцювали – навіть комендант танцював коломийку. Пізно ввечорі, після забави, найстарші пішли оглядати зорі. Ще один чудовий день на Верховині!
дижурні замітаютж після обіду

20 липня, 2018

В п’ятницю таборовики вчилися про листопадовий зрив, грали спорт, та приголовлялися до свята Івана Хрестителя – Івана Купала. Дівчата плели вінки а хлопці будували човники з патичків, які знайшли у лісі.

Вечером, після вечірнього апелю, відбулися відновлення обітів Хрещення в каплиці, тоді усі зі співом зійшли до озера. Там, дівчата кидали вінки на воду, а хлопці ловили. Пізніше, хлопці пускали човники на воду, і всі, що хотіли перескакували через вогонь “на щастя.”
дівчата готуються на Івана Купала