Головна сторінка для Дружинників

НОВИНИ

Майстерня Малювання для Дружинників:
Підтримай Політв’язня Кремля

Мета: намалювати кримську Ведмідь Гору (спрощений варіант) на тонкому канвасі 8”x10” і вислати політв’язню поштою (кошт пересилки приблизно $20). Адреси і подальші інструкції будуть надані імелом.

Майстриня – подр. Божена Фединець, СУМ Калґарі. За лінком та інформацією пишіть до подр. Анни Захарової на [email protected]

Майстриня рекомендує також приготувати склянку вина

Всеканадська Кампанія Донорства Крові
у зв’язку з Коронавірусом

У зв’язку з Коронавірусом і наглою потребою Канадською Службою Переливання Кровi донорів крови, Крайова Референтура Дружинників закликає дружинників і батьків долучитися до всеканадської кампанії Донорства Кровi у зв’язку з браком донорів в наслідок соціальних обмежень через Коронавірус!

Що необхідно робити членству щоби брати участь:
• Кожний донор мусить особисто реєструватися онлайн: Partner ID # CYMC339898 за посиланням: https://blood.ca/en/blood/join-your-organization (за вийняком Квебеку)
• Квебек має окрему Службу Переливання Кровi: www.hema-quebec.qc.ca/
• Усі деталі стосовно процедури і чи можете Ви особосто стати донором, Ви знайдете за цим лінком: www.blood.ca/eligibility
Закликаємо осередки оранізувати групове донорство крові чимскоріше (притримуючись всіх офіційних правил безпеки щодо COVID-19) під Partner ID # CYMC339898 у відділенні Canadian Blood Services у вашому місті.

За дальшими інформаціями звертайтеся до Крайових референтів дружинників, подр. Анни
Захарової – [email protected] або Оксани Стех – [email protected]