Віртуальний Вишкіл СУМ Канади – День 6

0
112

Другий тиждень віртуальноо вишкільного табору ”Зродились ми великої години” ім. #ЯВдома, ропочався так як перший був завершився, а саме участю високо достойного гостя, який вже кілька років поспіль відвідує СУМівські вишкільні табори в Канади, посла України до Канади, пана Андрія Шевченка.

Пан Шевченко у своїй презентації на тему сучасної України торкнувся новітньої історії України почавиш подіями які довели до Євромайдану і Революції Гідности до найбільш сучасних викликів перед яким зупинилася Україна а це: 1) війна з російським аґресором 2) проведення дальших реформ на шляху до Европейської інтеграції 3) подолання пандемії коронавірус і її наслідків зокрема в економічній площині.

Другою темою дня була Богословія. Капелян СУМ Канади, отець Андрій Фіґоль у своїй презентації з друго- і третьорічниками вишколу вказав де ми як СУМівці знаходимо відповіді на основне питання ”Як жити християнським життям”, а це на велике здивування багатьох, в самих Законах Юнацтва СУМ! Подр. Оленка Лящук натомість зосередила свою увагу на філософських поняттях, а саме що це є Богословія, Бог, людина і як вона відрізняється від звірини, що це є свобідна воля і яка є суть людського життя, а саме пізнати правду і творити добро.