Сумівців запрошують до участі у Віртуальному світовому вишкільному таборі СУМ

0
323
Додаткову інформацію можна дізнатися на сторінці табору:
Віртуальний світовий вишкільний табір СУМ 2020р.

Світова Управа Спілки Української Молоді прийняла рішення про проведення 3 – 8 серпня 2020 року Віртуального світового вишкільного табору СУМ «Похід в майбутнє».

Таку форму організації вишколу обрано у зв’язку з запровадженими у багатьох країнах карантинними обмеженнями, спрямованими на протидію поширенню COVID-19.

Попри це, сумівці знаходять можливості для продовження організаційної праці навіть в таких умовах. Свідчення цього – ініціатива проведення Віртуального вишкільного табору.

До участі у віртуальному таборуванні запрошується Старше Юнацтво, віком 15 – 18 років та  Дружинники з різних теренів, де діє Спілка.

Таборова програма буде побудована таким чином, що з 13 по 15 годину вона охоплюватиме Ст.Юнацтво, а з 20 по 22 годину за київським часом – Дружинників, які не пройшли сумівського вишколу, або не виростали в СУМі, чи хочуть підвищити свій рівень кваліфікації, як виховника.

Незабаром буде відкрито збір зголошень на табір та оприлюднено його детальну програму. Тож – стежте за нашими повідомленнями.

Додаткову інформацію можна дізнатися в Голови Світової Виховної Ради СУМ подруги Марії Поліщук ([email protected]), або гляньте сторінку табору:

Віртуальний світовий вишкільний табір СУМ 2020р.

До речі, Віртуальний світовий вишкільний табір СУМ «Похід в майбутнє» присвячено відзначенню 100-річчя Першого зимового походу Армії Української Народної Республіки тилами Червоної та Добровольчої армій під проводом Михайла Омеляновича-Павленка.

Учасники Першого зимового походу – старшини конвою Михайла Омеляновича-Павленка