Злет Юнацтва 2018

0
380

 

“Традиційний Злет Юнацтва, як завершення річної виховної праці, дає нагоду подругам і друзям з різних місцевостей Америки зустрітись разом, перевірити своє почуття приналежности до української спільноти, відчути в других і в собі силу ідеї яка нас єднає і творить спільну історію, традицію, мову, культуру і пісню, та приєднати собі нових приятелів.” ~ Світова Управа СУМ 2011 р.

 Цього року 18 членів старшого юнацтва поїхали на Злет Юнацтва в Елленвил, Н.Й. змагатися за осередок ім. Миколи Павлушкова в Чікаґо.  Юнацтво дуже інтенсивно підготовлялося щонеділі починаючи в березні.  На Злеті, змагалися на різних конкурсах.  Був конкурс знання з історії, географії та культури України.  Вивчали вірші для конкурсу слова.  Для конкурсу роїв створювали ройові проекти зі всіх навчальних матеріалів та знань сумознавства.  На конкурсі мистецтва змагалися українськими народними танцями.  На конкурсі спорту були представлені види спорту так як: волейбол, різні біги, скачки в далечінь та кидання кулі.

 Юнацтво нашого осередку успішно здобули пяте місце з 18 осередків!

 Надіємося що всі мали дуже приємний час та готові до участі на наступному Злеті 2019 року!

 Медалі та трофеї:

3-те місце (17 р.) – Конкурс Слова – Микола Соснівка

3-те місце (Старше Юнацтво) – Конкурс Мистецтва – Танок «На вікні свіча»

  •  Максим Бандрівський
  • Зоряна Бандрівська
  • Емілія Гриців
  • Настя Калинюк
  • Саша Крайник
  • Микола Соснівка

3-те місце (Старше Юнацтво) – Конкурс Мистецтва – Танок «Ой, видно село»

  • Олеся Андрущак
  • Діана Борщ
  • Соломія Коваленко
  • Лариса Левицька
  • Анастасія Олексин
  • Алиса Рачкевич
  • Софія Худик
  • Анна Чабан

2-ге місце (13-14 р.) – Біг 100 м. – Марко Мариневич

3-те місце (17 р.) – Біг 100 м. – Микола Соснівка

1-ше місце (13-14 р.) – Естафета 100 м.

  • Данило Мариневич
  • Марко Мариневич
  • Саша Крайник

2-ге місце (13-14 р.) – Естафета 100 м.

  • Зоряна Бандрівська
  • Емілія Гриців
  • Настя Калинюк
  • Соломія Коваленко

3-те місце (15-16 р.) – Естафета 100 м.

  • Олеся Андрущак
  • Діана Борщ
  • Настя Олексин
  • Софія Худик              

1-ше місце (17 р.) – Естафета 100 м. – Микола Соснівка

3-те місце (15-16 р.) – Скачки в далечінь – Софія Худик

3-те місце (15-16 р.) – Скачки в далечінь – Максим Бандрівський

3-те місце (17 р.) – Скачки в далечінь – Микола Соснівка

2-ге місце (15-16 р.) – Кидання кулі – Софія Худик

1-ше місце (Мішана ділянка) – Чікаґо 1

  • Олеся Андрущак
  • Максим Бандрівський
  • Андрій Гудима
  • Назар Калинюк
  • Марко Мариневич
  • Микола Соснівка                

2-ге місце (Дівоча ділянка) – Чікаґо 2

  • Діана Борщ
  • Соломія Коваленко
  • Лариса Левицька
  • Алиса Рачкевич
  • Софія Худик
  • Анна Чабан