Перший тиждень денного табору «Бог і Україна» ім. Миколи Павлушкова на оселі «Веселка» розпочався 15 липня і закінчився 19 липня. Участь у таборі взяло 22 дітей та 6 членів команди. 

Тиждень розпочався із ознайомлення зі Спілкою Української Молоді, наприклад, привіти “Гартуйсь” і ”Честь України”, коротка історія цієї молодіжної організації і що СУМ представляє собою сьогодні.

Протягом тижня діти слухали про:1)Свято Івана Купала, де вони насолоджувались відео про це свято і навіть мали нагоду перестрибнути через невеличкий «вогник». 2) СУМ-ознавство – діти мусіли відшукати місця, де були заховані прапори країн, де існує СУМ, згадати головоломку емблеми СУМ та навчитися сумівських привітів.

Спеціяльні імпрези протягом тижня включали: СУМ-івський та український дні та день розбурханого волосся. Юнацтво ловило жаби у ставку, майструвало під час самодіяльности, займалося спортом, плавало в басейні кожного дня та проводило час в улюбленому місці… на майданчику! 

Другий тиждень денного табору відбувся від 22 до 26 липня і начисляв 19 дітей та 4 членів команди. В другому тижні денного табору юнацтво вивчало СУМ-івські закони, наприклад, «Любіть і шануйте природу» та «Любіть і слухайте своїх батьків».

Цей тиждень також включав спеціяльні імпрези та візити, як наприклад, «повітряні перегони», спонсоровані Кредитовою Спілкою «Будучність» та маленький зоопарк “Hands on Exotic.” Протягом тижня юні учасники мали нагоду смажити «marshmallow», грати в теренову гру на природі, плавати, проводити спортивні змагання, розмальовувати сорочинки та, звичайно, бавитися на майданчику…

Наш заключний третій тиждень розпочався 29 липня і закінчився 2 серпня і начисляв дев’ятеро дітей та три члени команди. Хоча це була менша група, ніж попередні два тижні, все ж таки, вона була дуже цікава. Таборовики дивилися в кіно, займалися самодіяльністю, вчилися про козаків, навчилися кілька пісень, відбули теренову гру, плавали в басейні та, звичайно, не пропускали спорту.     

За додатковими фотографіями відвідуйте фотоґалерію Денного табору під цим лінком: альбом

Наталя Саварин