Денний табір ”75 ліття СУМ у Діаспорі”

0
47

Перша тура цьогорічного денного табору в Онтаріо завершилася і ми радіємо що всі учасники мали знаменитий час!

Табір був присвячений 75-літтю СУМ у Діаспорі – величава річниця яку ми цього року відмічуємо. З метою навчитися дещо про СУМ по цілому світі, кожний учасник отримав пашпорт, щоби відвідати СУМівські терени.

Беручи під увагу карантинні обмеження продовж минулого року, зайняття на свіжому повітрі становили левинну частину нашої програми, щоби юні таборики могли якнайбільше набритися свіжого повітря і насолоджуватися сонцем. Отож денна прогулька на майданчик була одною з найбільш улюблених зайнять.

Очевидно, що і не бракувало традиційних таборових зайнять як наприклад забарвлення таборової сорочинки. Результати цих мистецьких творів були дійсно захоплюючими.

Іншими видами рукодільних зайнять включали малювання і будування мостів включно з контестом який міст витримає найбільше навантаження.

В додатку хто може забути цікавий спів і танці. Діти навчилися безліч українських пісень, танцювали без перестанку і мали нагоду грати в різні інструменти.

Ми вдячні всім таборовикам за їх ентузіазм чим забезпечили успіх табору. Веселі усмішки на лицях юних таборовиків були явним доказом, що вони всі мали чудовий час під час різнорідних зайнять. За це належить велика подяка і хвала молодим виховникам табору.

З огляду на великий попит з боку батьків, Таборова Комісія рішила додати ще додаткові два тижні таборування від 9 до 20 серпня. Заохочуємо усіх – ті котрі вже брали участь і тих котрі цього року ще не таборували брати участь!

Більше інформації за цим посиланням Денний Табір в Онтаріо.

ДО СКОРОЇ ЗУСТРІЧІ!

Натисніть на ґалерію, щоби побачити більше фотографій з Денного Табору: Тиждень 1 і Тиждень 2.