Закриття Вишкiльного Денного Табору СУМ Канади

0
182

Останній день цьогорічного гібридного денного вишкільного табору СУМ Канади співпадав з віртуальною святочною ювілейною ватрою з нагоди 75-ліття СУМ у Діаспорі. Отож вишкільники приготовили дві точки до програми ватри, а саме: пісню ”Лебеді Материнства„ і вірш ”СУМівська пісня”.

В останній день табору також традиційно припадає кінцевий іспит. Цього року з огляду на те, що табір тривав лише один тиждень в останній день також відбулися групові представлення на теми релігія, економіка, культура і політика України з перспективи її 30-ліття незалежності.

Закриваючи цьогорічний гібридний денний вишкільний табір ”Єдина Україна” ім. Основоположників СУМ у Діаспорі, хочемо поґратулювати всім вишкільникам, подякувати доповідачам-гостям, виховникам і членам команди за те, що не жаліли ні часу ні енергії щоби після 16 місяців пандемії коронавірусу уможливити молодим юнакам і юначкам брати фізичну участь у таборі, навіть якщо він не відбувся традиційно на сумівській оселі а в домівці.

З надією, що після двох років зустрінемося в 2022 році на традиційному вишкільному таборі СУМ Канади на одній з наших осел в Канаді!

ГАРТУЙСЬ!

ПС. Загляньте в нашу ґалерію, щоби побачити всі фотографії табору: Вишкіл 2021