Вишкільний Денний Табір СУМ Канади – День 5

0
92

П’ятниця, 9-го липня – передостанній день цьогорічного гібридного денного вишкільного табору СУМ Канади містив відразу кілька несподіванок. В додатку, учасники з Монтреалю вперше долучилися групово у своїй домівці до нашого табору.

Перше учасники табору мали нагоду брати участь в майстерні на тематику методики співу, тобто як дітей легко заохотити брати участь у співі, яким провадила подр. Марічка Данкен, дириґентка жіночого хору ”Світанок” Осередку СУМ ім. Климова Леґенди в Гамільтоні.

Черговою несподіванкою була можливість поспілкуватися з послом Канади в Україні, достойною панею Ларисою Ґаладзою, яка на запитання чим найкраще допомогти Україні, заохочувала усіх таборовиків відвідати, запізнати і прожити бодай кілька місяців в Україні, запевняючи молодих юнаків і юначок, що в їхніх серцях завжди щось залишиться з такого досвіду.

Пополудні, подр. Ганя Остап’юк завершила цьогорічне навчання ще одною лекцією про методику і розвиток дитини, зосереджуючись на темі дисципліни і як виховникові впорятися в певних ситуаціях.

На завершення учасники допрацювали свої групові представлення і підговотку до ювілейної ватри з нагоди 75 ліття СУМу в Діаспорі.

В нашій ґалерії ви знайдете набагато більше цікавих фотографій: Вишкіл 2021