XXXII КРАЙОВИЙ З’ЇЗД СУМ в КАНАДІ

0
1007

В днях 1-3 лютого 2016 року в Домі Молоді Осередку СУМ ім. Iвана Богуна в Едмонтоні, Альберта відбувся ХХХIІ Крайовий З’їзд Спілки Української Молоді в Канаді. У З’їзді взяли участь 64 делеґатів i гостей з десяти осередків СУМ, а саме: Вінніпеґ, Гамільтон, Едмонтон, Етобіко, Калґарі, Міссісаґа, Монтреаль, Оттава, Ст. Катеринс і Торонто.

Голова КУ, подруга Тамара Татарин о 3:00-ій годині по полудні офіційно відкрила XХХІІ Крайовий З’їзд СУМ у Канаді і привітала делеґатів. З’їзд розпочався молитвою і вшануванням делеґатами З’їзду хвилиною мовчанки пам’ять сумівців, які впродовж останнього року відійшли у вічність, серед них св. пам. Роман Британ, попередній голова КУ СУМ Канади.

Президія З’їзду працювала у складі: Матей Лищишин – предсідник, Зоряна Кілик  – заступниця предсідника, Михайло Євченко і Лариса Стех– секретарі. Комісії З’їзду очолили: Мандатно-верифікаційну – Ліда Василин; Номінаційну – Михайло Швець; Статутово-резолюційна – Гарі Несмашний.

Перша частина З’їзду була окреслена звітами уступаючих Крайових Органів СУМ у Канаді, а саме: голова, Тамара Татарин, яка звітувала за багатогранну діяльність нашої Спілки протягом останнього року каденції. За ними слідували фінансовий звіт, який представив екзекутивний директор Спілки, др. Г. Несмашний як і також звіти Харитативного Фонду та Залізного Фонду ім. Михайла Ґаландюка.; звіт Контрольної Комісії прочитав заст. голови, Марко Дячун а Ірка Шуст-Данкович як голова, прочитала звіт про працю Товариського Суду.

Друга частина програми першого дня З’їзду охоплювали перші програмові сесії – виховна на теми усучаснення відповідальностей виховників, взірець доброї гутірки і представлення виховних успіхів по осередках. Організаційні сесії включали перевірку і підкреслення засадничих сумівських вимог і обов’язків під назвою СУМ101, майстерню СУМнет101 і також фінансову сесію. 

На закінчення першого дня нарад делеґати взяли участь у веселій товариській зустрічі, зорганізована місцевим Осередком ім. Івана Богуна в Едмонтоні.

У суботу, другий день З’їзду, зранку перше відбулася спільна сесія на тему провідництво а відтак продовжилися паралельно сесії: виховна на теми усучаснення відповідальностей і обов’язків батьків і поради для молодих виховників а дружинники мали нагоду запізнатися з працею організації Вільних Людей.

По полудні на спільних сесіях перевірено  схему відзначення членства а відтак делеґати мали нагоду застановитися і обговорити пріорітети і плян праці для наступної Крайової Управи. 

Неділю, 3-го березня, делеґати розпочали Святою Літургією в церкві св. Юра в Едмонтоні, де отець парох в теплий спосіб привітав делеґатів СУМ та побажав Осередкові СУМ Едмонтон з нагоди 70 ліття подальших успіхів і Многії Літа.

Остання частина програми XХХІІ Крайового З’їзду СУМ стояла під знамеником відзначення учасників, котрі завершили всі три модулі Провідницьких Семінарів як і також заслужених членів ІІ і ІІІ ступенями й обрання нових Крайових Органів на наступну трирічну каденцію:

ІІ ступінь Суспільника

Данило Фецуляк (Едмонтон) i Данило Мусієнко   (Калґарі).

ІІ ступінь Культурника

Марія Крись (Едмонтон)

ІІІ ступiнь Виховника

Віра Дацків-Бокало (Едмонто); Наталя i Олександр Мелиші (Калґарі).

ІІІ ступiнь Суспільника

Іра Лазар i Юрко Нарожняк (Гамільтон), Тамара Татарин (Торонто), Оксана Бондарчук (Вінніпеґ).

До Крайової Управи обрано:

Юрій Брода (Едмонтон)       –           голова

Михайло Вовк (Едмонтон)   –           заступник голови

Наталя Штурин (Етобіко) і 

Таня Чолій (Ст. Катеринс) –            співголови Виховної Ради

Зенон Чиж (Етобіко)             –           фінансовий референт

Наталя Мелиш (Калґарі)      –           секретар

Анна Захарова (Калґарі) і 

Оксана Стех (Міссісаґа)        –         співреференти дружинників

Данило Мусієнко (Калґарі)  –           референт комунікації

Наталя Кардаш (Етобіко)     –           референт таборів

Тамара Татарин (Торонто    –           бувша голова

Уляна Кавун (Міссісаґа)*    –           представник Дирекції Веселки (без права голосу)

До Крайової Контрольної Комісії обрано:

Павло Кремона (Етобіко)     –         голова

Марко Дячун (Етобіко)       –         член

Ксеня Федина (Едмонтон)     –         член

Роман Водзіцький (Монтреаль) –   заступник члена

До Крайового Товариського Суду обрано:

Ірка Шуст-Данкович (Торонто)      –           голова

Ганя Остап’юк (Гамілтон)                –           член

Аріядна Длуґош (Вінніпеґ)              –           член

Ліда Нарожняк (Гамільтон)             –           заступник члена

Крайова Управа дякує всім тим, які своєю співпрацею спричинилися до успішного проведення ХХХІІ Крайового З’їзду СУМ, Провідницького Семінару та бенкету, зокрема місцевому Осередкові СУМ ім. Івана Богуна в Едмонтоні, Альберта на чолі з головою, подр. Ларисою Шмігельською і членам Організаційного Комітету Іванка Солецька, Ліда Василин, Ірка Єндрієвська, Дарка Луців та Ірина Шмігельська.

Більше фотографій Ви можете знайти за цим посиланням ”альбом Крайового З’їзду”.