У зв’язку з відміченням 75-ліття відновлення діяльності СУМ в Діаспорі Світова Управа Спілки Української Молоді закликає всі Крайової Управи СУМ відзначити цей величавий ювілей у особливому молитовному єднанні 25 квітня 2021 року Днем сумівської молитви.

Тому закликаємо, щоби в цей день, в міру можливостей беручи під увагу місцеві карантинні обмеження з огляду на пандемію, відбути спільні богослужіння у ваших храмах, або, знайти інший спосіб провести спільну молитву – ініціятиву яку Першоієрархи Української Греко-Католицької Церкви та Православної Церкви України благословили.

Більше того, Крайова Управа почерез нашого ґенерального капелана о. Андрія Фіґоля звернулася до Митрополитів та Ієрархів УКГЦ і УПЦК Канади окремими листами, щоби вони сприяли нашій молитовній ініціятиві по всіх храмах в Канаді. 

Отож щераз закликаємо Осередкові управи звернутися до душпастирів вашого терену з проханням піднести у цей день в храмах особливу молитву за Україну та її синів і доньок, об’єднаних в лавах Спілки Української Молоді. 

ЧЕСТЬ УКРАЇНИ – ГОТОВ БОРОНИТИ!

Крайова Управа СУМ у Канаді

#СУМДіаспора75#cymdiaspora75