ВСЕ-КАНАДСЬКИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ДЕННИЙ ТАБІР

0
290

ВСЕ-КАНАДСЬКИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ДЕННИЙ ТАБІР

Розвиток, психологія та характеристика дитини, СУМ-ознавство і обширне знання не лише минулого але і сучасного України є лише кілька тем різноманітної програми яка приготовляє старше юнацтво до ступеня стягу впорядника.

Однотижневий Всеканадський Вишкільний Денний табір відбудеться у гібридному форматі, тобто учасники зустрічатимуться на живо по своїх домівках, щоби слухати живі або віртуальні виклади і провести спільно на живо різного роду зайняття, як спорт, спів, рукоділля і групові зайняття під опікою місцевих виховників. В додатку вони доповнюватимуть своє знання специфічними проєктами до виконання і складатимуть іспит при кінці табору!

На вишкільний табір принимаються виключно членів СУМ, котрі потребують рекомендацію свого Осередку!


ДАТА
ЧАСВІККОШТ/ДОТАЦІЯ
5 – 11 липнящодня 15 – 18 років$200*
понеділок до неділівід 10 рано – 5 пополудні
(Захід і Схід)
2003 – 2006
дата нар.
пожертва на
Виховний Фонд
РЕЧЕНЕЦЬ ЗГОЛОШЕННЯ – 19 Червня
АНКЕТА ЗГОЛОШЕННЯ
Кожний учасник сам відповідає за харучвання (обід)

Також даємо до відома, що вразі обставини у зв’язку з Ковід-19 знову погіршили і місцеві правила не дозволяли б на проведення фізичних зустрічей, що табір відбудеться у виключно віртуальному форматі з відміненим денним порядком.

Чеки просимо виписати на Ukrainian Youth Ass’n (UYA) Charitable Trust i вислати на адресу: UYA of Canada 9 Plastics Ave. Toronto, ON M8Z 4B6.