ВІРТУАЛЬНІ ЛІТНІ ТАБОРИ

0
705

ВСЕ-КАНАДСЬКИЙ ВИХОВНО-ВІДПОЧИНКОВИЙ ТАБІР

Розвагова програма виховно-відпочинкового табору дозволяє юним учасникам провести літні вакації у веселій, товариській атмосфері. Зазвичай, учасники щодня мають нагоду брати участь у різноманітній програмі: плавання, спорт, спів, теренознавство, самодіяльність і багато більше. 

Цього року з огляду на обставини – віртуальний табір – учасники відзначатимуть 95-ть ліття СУМ мандруючи по всіх країнах де наша Спілка діє!

На цей табір радо принимаємо дітей-не-членів, котрі зацікавлені стати членами СУМ!


ДАТА
ЧАСВІККОШТ/ДОТАЦІЯ
20 – 31 липнящодня по 60 хвилин6 – 13 років*Члени СУМ
добровільна дотація
понеділок до п’ятницівід 12 – 1 в обід
(Торонтонський час)
2007 – 2013
дата нар.
*Не-Члени СУМ
дотація в сумі $100
РЕЧЕНЕЦЬ ЗГОЛОШЕННЯ – 30 Червня
АНКЕТА ЗГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що ваша пожертва піде на фінансову підтримку залежно від місця проживання або оселі СУМ або місцевого Осередку.

*Пожертви просимо виписати на Ukrainian Youth Ass’n (UYA) Charitable Trust i вислати на адресу: UYA of Canada 9 Plastics Ave. Toronto, ON M8Z 4B6.

ґґґґґ

ВСЕ-КАНАДСЬКИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР

Розвиток, психологія та характеристика дитини, СУМ-ознавство і обширне знання не лише минулого але і сучасного України є лише кілька тем різноманітної програми яка приготовляє старше юнацтво до ступеня стягу впорядника. 

Цього року з огляду на обставини – віртуальний табір – учасники матимуть нагоду вислухати доповідачів з різних куточків світу. В додатку вони доповнюватимуть своє знання специфічними проєктами до виконання і складатимуть іспит при кінці табору!

На вишкільний табір принимаються виключно членів СУМ, котрі потребують рекомендацію свого Осередку!


ДАТА
ЧАСВІККОШТ/ДОТАЦІЯ
6 – 17 липнящодня по 90 хвилин15 – 18 років$200*
понеділок до п’ятницівід 12 – 1:30 в обід
(Торонтонський час)
2002 – 2005
дата нар.
$100 повертаються після
завершення табору
РЕЧЕНЕЦЬ ЗГОЛОШЕННЯ – 30 Червня
АНКЕТА ЗГОЛОШЕННЯ

*Кошт табору виносить $200 з яких $100 повертаються тоді коли учасник брав денно участь, виконав обов’язкові проєкти і склав іспит. Тому просимо Вас виписати два окремі чеки. Повідомляємо, що ваша пожертва піде на фінансову підтримку залежно від місця проживання або оселі СУМ або місцевого Осередку.

Чеки просимо виписати на Ukrainian Youth Ass’n (UYA) Charitable Trust i вислати на адресу: UYA of Canada 9 Plastics Ave. Toronto, ON M8Z 4B6.