Віртуальний Здвиг – Все, що вам потрібно знати

  0
  231

  Що відбувається?

  Через пандемію Короновірусу та діючі урядові обмеження, включаючи обмеження на групові збори та соціальну дистанцію, Крайовий Здвиг, у формі, до якої ми звикли, не може відбутися. Цього року і сподіваємося, що лише цього року, Здвиг відбудеться віртуально, і ми відсвяткуємо нашу культуру вдома.

  Віртуальний Здвиг, відбудеться в суботу, 4 липня, за допомогою трансляції через соціальні мережі СУМ. Постараємося, щоб проведення дня буде за традиційним порядком, але враховуючи, що це буде віртуальний Здвиг будуть незначні зміни. Ви зможете взяти участь у Здвизі і насолодитися святом, не виходячи з власного будинку, і не подорожуючи до Тарасівки

  Для уточнення, – Тарасівка закрита до подальшого повідомлення, включаючи суботу 4 липня. Будь ласка, не їдьте до Тарасівки, оскільки ворота будуть закриті, і вам не нададуть доступ.

  Нижче ми склали список всього, що вам потрібно знати про Віртуальний Здвиг. Якщо вам потрібно щось уточнити, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].

  Що таке віртуальні Здвиг – «Святкуємо нашу культуру»

  Віртуальні Здвиг включатиме основні частини Крайового Здвигу.  Транслюватимуться «наживо» попередньо записані кадри «в прямому ефірі» на каналах соціальних мереж СУМ-ВБ. У ньому будуть представлені:

  • Офіційна частина

  • Спільне  читання «Маршу українських націоналістів» (яке містить цьогорічне гасло «Зродились ми великої години»)

  • Концерт

  • Вечірні розваги

  • Залучення цікавих та захоплюючих заходів через соцмережі

  Коли відбудеться віртуальні Здвиг- «святкуємо нашу культуру»?

  Віртуальний Здвиг відбудеться в суботу 4 липня 2020 року, в ту саму дату, яка спочатку планувалася для проведення Крайового Здвигу. Точний час ще не підтверджений, але ми поінформуємо вас додатковою пізніше.

  Крайові Здвиги завжди відбуваються в першу суботу липня.

  Як і де я можу дивитись Віртуальний Здвиг – «Святкуємо нашу культуру»?

  Віртуальний Здвиг буде транслюватись на офіційних каналах соцмереж СУМ-ВБ, включаючи Facebook та YouTube.

  Ми поділимось посиланнями з вами до суботи, 4 липня.

  Що таке спільне читання «Маршу українських націоналістів»?

  Цьогорічний гасло «Зродились ми  великої години» походить з першого рядка читання: Маршу українських націоналістів. Кожний Осередок отримає кілька рядків з гимну та може призначити когось з Осередку, щоб їх прочитати.

  Учасник, який виконує читання, зобов’язаний зробити це в повному однострої. Як формувати запис – викладено у нижченаведеному запитанні “У якому форматі потрібно подати моє подання?”.

  Через характер гасла пропонуємо, щоб текст був прочитаний членом старшого юнацтва або вище.

  Осередок Першун прочитає перший і останній рядки поезії.

  Чи віртуальні Здвиг є конкуренцією?

  Ні. Прийнято рішення про те, що у Віртуальному Здвижі не буде конкуренції. Натомість захід стане святом нашої культури, до участі у якому кожен може взяти участь з безпекою для власного дому.

  Хто може взяти участь?

  Віртуальний Здвиг відкритий для всіх членів СУМ-ВБ, і ті, хто бажає брати участь, повинні звернутися до своїх Осередків для отримання додаткової інформації.

  Як я можу взяти участь?

  Щоб отримати детальну інформацію про те, як і що подати, зв’яжіться зі своїм місцевим Осередком.

  Скільки часу має кожен Осередок для виступу?

  На кожен Осередок буде виділено 10 хвилин. Однак не хвилюйтеся, якщо не зможете заповнити цілих десять хвилин.

  У якому форматі потрібно мати моє подання?

  Як ми всі знаємо, ми не маємо доступу до відеотехніки високого класу, тому не хвилюйтеся. Ми не просимо відшліфованих відео, гідних Оскара, достатньо простого запису зі смартфонів та планшетів.

  Будь ласка, надішліть нам остаточно відредаговане відео, готове до публікації, оскільки ми не в змозі редагувати всі записи із первісних кадрів. Якщо ви не зможете редагувати, будь ласка, зв’яжіться з [email protected] або можете  зателефонувати йому будь-коли за номером 07725009359.

  Отже, ось що потрібно:

  • Відео файл слід подати у форматі .MP4 або .MOV. Цей формат, як правило, є стандартним для всіх пристроїв, але перевірте їх перед початком запису. Будь ласка, не записуйте у формат файлу .HEIF або .HEVC, оскільки це має проблеми із сумісністю.

  Щоб перевірити налаштування на пристроях iPhone та iPad, перейдіть до налаштувань> камера> Формати та перейдіть до “найбільш сумісного”

  Щоб перевірити налаштування відео у Android, перейдіть до камери>налаштування> розширені параметри запису та зніміть HEIF. та / або HDR.

  • Запишіть відео в альбомному вигляді, оскільки воно буде краще транслюватись у всіх форматах пристроїв. Якщо ви вже записали свої кадри з портретною орієнтацією, будь ласка, не вважайте, що потрібно повторно записувати, просто надішліть, але врахуйте, що зображення може бути обрізане.

  • Роздільна здатність повинна бути як мінімум 720P і максимум 1080p та 30 кадрів в секунду. Не надсилайте відео з роздільною здатністю 4 к., оскільки це буде важко висвітлити.

  • У відео має бути чітко названо ваш Осередок та назва виступу. Наприклад, якщо ви Осередок Лондон і ваш виступ називається “Танець України”, файл буде виглядати таким чином: Oseredok London_Dance of Ukraine.MOV. Як тільки він буде готовий – надісли його в Google Drive Folder Virtual Zdvyh>Performances (videos)

  • Надіславши відео, будь ласка, надішліть підтверджуючий документ із такою інформацією українською та англійською мовами.

  Документ повинен починатися назвою Осередку.

  Кожне відео має бути чітко позначено назвою файлу та наступною інформацією; Назва файлу, вік (молодші / старші / дружиники / сеньйори), імена учасників (якщо їх декілька, – це відображатиметься в кінці відео, як кінцеві титри та невеликий опис виступу. Також просимо надати контактний номер, у випадку будь-яких проблем з відео.

  Наприклад.

  Відео 1

  Осередок: Лондон

  Назва: Танець України

  Виконує: Ендрю Сміт, Джейн Доу.

  Вік: Старші і Молодші

  Опис: Колоритний танець із західного регіону України з обома учасниками в місцевому костюмі.

  Контакт: Pero на 07712345678

  • Для подання «Маршу українських націоналістів» будь ласка, подайте його наступним чином.

  НАЗВА: Це Ваш осередок і рядок, який читаєте, наприклад, якщо Ви читаєте перший рядок «Зродились ми великої години», а Ви з Аштону – файл повинен виглядати так: Аштон_зродились ми великої години .MOV

  Будь ласка, помістіть їх у підпапку у віртуальній папці Здвиг під назвою «зродились ми великої години (відео)».

  Чи потрібно дотримуватись цьогорічних гасел та річниць?

  Хоча ми хотіли б, щоб ви подали виставу, пов’язану з гаслом та річницями, ми все одно приймемо інші теми.

  Що я можу подати?

  Цей Здвиг унікальний, і у вас є можливість подати щось інше. Ось кілька ідей, які ми придумали для подання, але ви можете проявити творчість і придумати щось інше:

  • Відео в стилі Tik Tok

  • Вірші

  • Музичні виступи

  • Комедійні виступи

  • Танці

  • Художні виступи

  Просто запишіть себе у форматі, викладеному вище, і подайте свій виступ з дозволу вашого осередку.

  Як Осередки можуть подати свою виступи?

  Осередок може подати свої виступи, завантаживши свої файли у папку “Virtual Zdvyh Drop Box folder”, будь ласка, – подавати виступи лише з дозволу та схвалення вашого Осередку.

  До котрої дати зголошуватися?

  Кінцевий термін подання заявок – неділя, 21 червня. Це дозволить нам відредагувати та скласти кадри, як це потрібно для підготовки до Віртуального Здвигу суботу, 4 липня.

  Чи можу я приїхати до Тарасівки на Віртуальних Здвиг?

  Ні. Тарасівка залишається закритою до подальшого повідомлення. Будь ласка, не їдьте до Тарасівки в суботу, 4 липня. Ворота будуть закриті, і вам не дозволять в’їзд.

  Дотримуйтесь інструкцій уряду та залишайтеся вдома, де це можливо.

  Як я можу надати подяку ключовому працівникові?

  Ми хочемо подякувати нашим ключовим працівникам, які підтримали нашу країну протягом усієї пандемії. Якщо ви хочете відзначити якогось ключового працівника із Вашого Осередку, будь ласка, повідомте нас, повідомивши нам, хто вони, що вони роблять, і поділившись із нами їхньою фотографією. Ви також можете поділитися фотографією Юнацтва зі знаком веселки, кажучи «Дякую!»

  Це можна зробити електронною поштою на адресу [email protected].

  Як я можу допомогти з проведенням Віртуального Здвигу?

  Якщо у вас є талант редагування відео чи соціальних медіа та хочете допомогти у створенні віртуального здвигу, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою [email protected].

  Як я можу подати ідеї, щоб допомогти з веденням Віртуального Здвигу?

  Якщо у вас є ідеї, які можуть допомогти успішно запустити віртуальні здвиг, надішліть їх на електронну пошту [email protected]