Виховно-відпочинковий табір ”Борцям за волю України” на оселі Веселка

0
395

Гартуйсь, Привіт, Вітаємо на Веселці!

Від 17 липня до 6 серпня цього року відбувся виховно-відпочинковий табір для молодшого юнацтва на оселі Веселка біля Актон, Онтаріо. Табір названо: ”Борцям за волю України” ім. 25 ліття Незалежности України, і головною темою табору було навчити дітей про різні події, які відбулися в Україні перед і після проголошення Незалежности в 1991 році. Кожна паланка вибрала собі ім’я героя або визначної постаті України як наприклад Роман Шухевич, Руслана, Слава Стецко, Андрій Шевченко, тощо і в його або її честь названо паланку.

Під час табору юнаки і юначки мали нагоду грати в різні види спорту, навчитися різних пісень, заниматися самодіяльністю, теренознавством та весело забавлятися і денно відпочинути під час купелю, як і рівночасно втекти від страшної спеки, яка панувала продовж цілого табору і троха охолодитися в басейні. Під час зайнять самодіяльности, таборовики зробили багато різних речей, як наприклад сови з шишок або черепахи; навчилися як вишивати і як змайструвати таборову відзначку. Таборовики також мали нагоду ходити на багато різних прогулок. Найстарші хлопці та дівчата, пішли до Rockwood, щоби вправляти свої вміння таборування під шатрами на три дні та дві ночі. Старші юнаки і юначки також поїхали до Торонта, щоби оглянути гру в канадський футбол Toronto Argоnauts. Черговою прогулькою була до Air Riderz Trampoline Park, щоб мати нагоду весело пострибати. Не важко вгадати, що дітям це найбільше сподобалося. І ще одна прогулка вела таборовиків до Silvercreek.

На табір загостило дуже багато цікавих людей. Відбулася презентація від Mad Scientist. Вони вчили дітей багато різних речей. Dr. Brain нас навчила про повітря, про тертя, про силу тяжіння, і.т.д. Діти дуже багато навчилися і їм це дуже сподобалося. Наступні гості котрі приїхали своїм маленьким зоопарком були Hands On Exotics. Hands On Exotics привезли зі собою дуже багато цікавих звірят, а саме: зайчики, скорпіон, вужів, канґару, та багато інших. Таборовики в останньому тиждні табору мали нагоду записатися на майстер класи, щоб навчитися як малювати, виготовити скульптури з глини, як робити джеми, мило, як грати гокей, футбол, та багато інших речей.

На таборі також відбулися цікаві, надзвичайні, веселі імпрези, так як Пан і Пані Веселка, тижнева ватра, Вечір Штук, сільська олімпіяда, Чорнобильский Нічний Алярм, та інсценізація Майдану. Група виховників відтворили Майдан, щоби наочно навчити дітей про страшні події які відбулися наприкінці 2014 і напочатку 2015 років. Діти збудували вогники, мали повечірок та гутірки в нашому Майдані. Таборовики також мали нагоду спати під голем небом, і рано раненько на них напав Беркут і так почалася теренова гра.

Три тижні таборування дуже скоро минули і судячи по усміхнених лицях таборовиків, здається що всі мали хоча насичений за те дуже приємний та веселий час.

До зустрічі в наступному році на оселі Веселка!

Оксана Стех – Бунчужна

Денні блоґи про табір Ви можете прочитати тут: https://lemko.cym.org/ca-weselka/uk/ 

Додактові фотографії з 1-го та 2-го тижня, ви можете оглянути в нашій ґалерії.

На жаль, через міграцію ‘Picassa web albums’ до ‘Google photo albums”, фотографії з 3-го тижня знаходяться за цим посиланням: https://goo.gl/photos/YWBJRHTKoKzuPmcj7

Таборове відео, Ви можете оглянути ось тут: