В неділю, 30-го  червня ц.р. відкрився всеканадський вишкільний табір “Воїни Правди” ім. Митрополита Андрея Шептицького” на оселі СУМ “Веселка” біля Актону, Онтаріо. Цього року вишкільний табір начисляє 27 юначок та 18 юнаків з усіх наступних Осередків СУМ Канади: Калгарі, Едмонтон, Монреаль, Етобіко, Міссісаґа та Ст. Катеринс.

Як і зазвичай розпочався табір Божественною Літургією, яку відправив отець Богдан Винницький, та святковим апелем. В додатку відправлено Панахиду вшановуючи світлу пам’ять новоприставшого раба Божого, Степана Романіва, бувшого заступника голови Світової Управи СУМ і віце-президента СКУ та вірного друга України.

До Команди Табору увійшли: Наталя Штурин – комендант, Лариса Лущкі – бунчужна, Таня Чолій – програмова, Меланія Штурин і Михась Зелик – обозні, виховними – Ірка Шуст-Данкович, Ганя Остап’юк, Гарі Несмашний і Олена Лящук.

Перший день табору завершився представленням таборових правил та різними пізнавальними іграми, щоби себе краще запізнати.

Заохочуємо учасників, батьків, і взагалі всіх бажаючих, відвідати нашу таборову ґалерію під назвою ВИШКІЛ 1-ий ТИЖДЕНЬ, де будуть виставлені набагато більше цікавих фотографій.