Уже п’ятий з черги благодійний табір для 120 дітей бійців АТО і дітей зі смуги зіткнення під назвою ”ЗНАЙ НАШИХ” відбудеться в днях 29 липня – 10 серпня 2019 року так як і минулого року біля міста Чернігова.

Якщо минулорічний табір нарахував участь 120 дітей і виховників, то цьогорічний табір зорганізований Крайовою Управою СУМ в Україні під патронатом Світової Управи нарахуватиме 150 дітей і виховників.

Подібно як і минулих роках, фінансовий тягар у зв’язку з цим благодійним табором в сумі прибл. $30,000 американських, розподілений між Світовою і всіма Крайовими Управами. Очевидно, що найбільші зобов’язання взяли на себе КУ США, Канада й сама Україна. Отож закликаємо все членство почерез Управи Осередків допомогти нам збирати принайменше $7,500, щоби здійснити цей надзвичайно важливий благодійний проєкт.

 

Для того, ми, як і минулого року, щоби захопити якнайширше коло жертводавців – українців і канадців, запускаємо кампанію crowd-sourcing. Зверніться не лише до других СУМівців але всіх Ваших українських і канадських товаришів і знайомих, взагалі до будь-кого, хто може і хоче допомогти щоби здійснити цю благородну мету. Ніяка сума не є замаленькою! Разом, ми зможемо довершити нашу мету і зібрати принайменше $7,500 щоби вислати 120 потерпілих дітей на табір. Donate

Mи – сумівці, гаслом яких є Бог і Україна маємо моральний обовязок допомагати нашій рідній батьківщині зокрема в цей для неї дуже важкий час. Отож допоможіть нам успішно завершити це благородне діло! Ми хочемо, щоб ці діти у всі часи лишалися вірними єдиній і неподільній Україні, були горді зі свого походження і незалежно від місця їхнього майбутнього проживання несли український дух.

Детальні інформації про цей табір знайдете на вебсторінці: https://cym.org/blog/2018/долучись-до-підготовки-творців-майбу/

Закликаємо Вас заглянути на вебсторінку https://www.gofundme.com/send-a-displaced-child-to-camp-2019 і поширити цей лінк або якщо можете складіть свою пожертву!