Сьогодні був особливий день для учасників табору ”Освітлий Шлях” ім. СУМівців-Борців на Верховині, адже ми вирушили на першу екскурсію: Абраска. Там діти лазили по смузі перешкод та перелізали з дерева на дерево на зіп-лайні. Коли ми повернулися до Верховини, діти насолоджувалися відпочинком, а також купанням, щоб охолодитися після спекотного дня.




Увечері ми відправили панахиду за наших воїнів-сумівців, які відійшли у вічність. Ми всі разом пішли до Могили, де молилися за Україну та всіх, хто перебуває на фронті. Ніч закінчилася червоним місяцем у небі та міні-гутіркою, яку провела подруга Таня Чолій про важливість боротьби за Україну та про те, як боротися за Україну, живучи в Канаді.




Додаткові фотографії ви можете знайти в таборовому альбомі за цим лінком: Верховина 1-ий тиждень.




