Четвер, 18-го липня таборовики виховно-відпочинкового табору ”Освітлий Шлях” ім. СУМівців-Борців, розпочали день зі співу, щоб підготуватися до нашої ватри в суботу. Темою ватри буде Володимир Івасюк. Поки молодші діти закінчували свої ройові прапори, старші готували відеопривіт маршируючи і формуючи серце.

Після обіду діти купалися в озері і почали планувати свої сценки. А ввечері діти танцювали на забаві. Всім дуже сподобалася коломийка, і всі брали участь, навіть виховники. 

Додаткові фотографії ви можете знайти в таборовому альбомі за цим лінком: Верховина 1-ий тиждень.