Дорогі Подруги і Друзі СУМівці,

Вітаю Вас зі Святом Святого Архистратига Михаїла!

На осередковому прапорі бачимо Св. Михаїла зі шаблeю і щитом. На перший погляд лицарське знаряддя виглядає як земна зброя, але насправді вона не є земною, але небесною зброєю. Небесна зброя складається із святих сил – Правди, Милосердя, Доброти, Покори, Гідности, Любови. Справедливість перемагає несправедливість, співпраця творить єдність, милосердя перемагає зло. Тобто, ангельке знаряддя не нищить і не вбиває але будує, визволяє і розмножує Боже милосердя. 

Ангели хоронителі , наші невидимі воїни, є нам дані Богом, щоб ми могли здобути волю, гідність, і все те що є Святе і Боже. Наші успіхи є завдяки Божої помочі. На таких засадах будується Божий народ і його захищають ангели хоронителі.

А нас Українців, СУМівців, Св. Архистратиг Михаїл закликає до святої мети, до морального і святого життя задля добра нашого народу. Він нас закликає до дисципліни і самоповаги, щоб ми жили в повноті Божої любови. А це ми можемо осягнути лише через довір’я Богові, молитву і служінням нашим ближнім.

В цей день, дай Боже усім СУМівцям задуматися: як я можу зростати щоби більше і більше наслідувати Святого Михаїла у організації, у праці, у собі.  Зверніться до нього і до свого ангела хоронителя у молитві і він навчить кожного з вас як зодягатися у небесну зброю, щоб бути доброю людиною, відданим християнином, та вірним СУМівцем. 

Св. Архистратиже Михаїле – молися за нас!

Друг о. Андрій Фіґоль

Капелан СУМ Канади

Чи у Вашій родині вже висить літограф Архистратига Михаїла? Літограф ”Спрага Життя” був виготовлений відомим іконографом Богданом Головацьким з нагоди 65-ліття СУМ у Канаді.

Літограф можна придбати в канцелярії Крайової Управи СУМ Канади подзвонивши на телефон – 416.537.2007 через електронну пошту – [email protected] або виповнивши залучену форму