Крайова Референтура Дружинників закликає дійсне членство – дружинників і батьків та долучитися до Всеканадської Кампанії Донорства Крові присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих Захисників України! 

Пригадуємо, що наша Спілка є офіційним постійним партнером Канадської Служби Переливання Крови (Partner for Life with Canadian Blood Services)!

Листопадова кампанія СУМ Канади присвячена Пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих Захисників України як і також Дню Пам’яті в Канаді.

КОЛИ:          1 до 30 листопада 2021 р. 

Що необхідно робити членству щоби брати участь:

  • Зконтактуйтеся з осередком Canadian Blood Services у вашому місті і замовте індивідуальне або групове донорство, залежно від умов карантину у вашому місті
  • Не забудьте вказати Partner ID # CYMC339898
  • Якщо ви здаєте кров вперше, ви мустие спочатку зареєструватися онлайн за посиланнямhttps://blood.ca/en/blood/join-your-organization , вказавши Partner ID # CYMC339898 (за вийнятком  Квебеку)

Заoxoчуємо осередки оранізувати групове донорство крові ОДНАК притримуючись усіх місцевих правил безпеки стосовно COVID-19.

Пригадуємо, що зручний спосіб створити список донорів щоби потім передати його Canadian Blood Services – сайт https://www.signupgenius.com

Для того, щоби улегшити Вам розповсюдження відповідної інформації, в залученні Ви знайдете aфішу для розголошення акції.

УВАГА!

Просимо взяти до відома, що Ви добровільно берете участь у Кампанії і що Крайова Управа ані Управи Осередків не носять жодної леґальної відповідальності. Тут лінк стосовно заходів безпеки Канадської Служби Переливання Кровi: https://www.blood.ca/en/wellness

За дальшими інформаціями звертайтеся до Крайових референтів дружинників, подр. Анни Захарової – [email protected] або Оксани Стех – [email protected].

Бережіть себе!