У місті Таллін розпочала новий навчальний рік Школа вихідного дня СУМ, яку організовує Спілка української молоді в Естонії.
Перший урок рок, звичайно ж, був присвячений Україні – її символам, традиціям і державному устрою.
Захід відвідали діти та їхні батьки, представники української громади та Церкви.
“Створення цієї школи є важливим кроком для збереження нашої мови, культури, традицій і духовних цінностей. Саме тут молоде покоління українців в Естонії має змогу навчатися пізнавати історію свого народу, відчувати гордість за Батьківщину та зміцнювати зв’язок з нею”, – зазначила присутня на урочистостях перший секретар Посольства України в Естонії Інна Бібик.
Приєднуємося до привітань на адресу учителів та учнів Школи вихідного дня СУМ.
Нехай новий навчальний рік буде для усіх нас роком нових здобутків та перемог на славу Бога і України!




