Станьте Спонсором

0
461

Спонсорство святкувань 70-ліття Спілки Української Молоді в Канаді

 

Дорогі Подруги і Друзі, Шановні Добродії !

З радістю повідомляємо, що Спілка Української Молоді в Канаді цього року святкує 70 ліття від свого заснування в Торонто в 1948 році. Продовж цих останніх сім десятиліть наша Спілка завжди стояла в аванґарді української справи, виховуючи покоління за поколінням молодих українських патріотів-державників. Тому, звертаємося до Вас, прихильників, добродіїв і членів нашої Спілки, щоби ви приєдналися до нас у відміченню цієї величавої події ставши спонсором наших святкувань.

Kрайова Управа у співпраці з місцевим Oсередкoм СУМ ім. Юрія Шухевича в Міссісаґа, влаштовує величавий бенкет і забаву з нагоди відмічення 70-ліття від заснування нашої Спілки в Канадi, який відбудеться в суботу 28-го квітня о год. 6:00 ввечорі в залі Собору Пресвятої Богородиці на вул. 3625 Cawthra Rd. у Міссісаґа, Онтаріо. Для Вашої інформації залучуємо летючку.

Для гідного відмічення нашого величавого ювілею 70-ліття Спілки Української Молоді в Канаді, дозвольте нам окреслити два найголовніші проєкти у зв’язку з якими ласкаво просимо Вашої фінансової допомоги.

Перший проєкт – Свідчення основоположників і бувших голів СУМ, включає віднайдення на базі архівних даних основоположників і бувших голів нашої Спілки для того, щоби зняти відео записи з ними про створення і перші роки розвитку нашої Спілки та поодиноких осередків. Метою проєкту виготовити, по можливості повнометражний фільм про нашу історію.

Другий проєкт – Сканування і архівізація історичних фотографій і взагалі будь-яких фото матеріялів для того щоби їх упорядкувати, сканувати і архівізувати. Метою проєкту виготовити цілорічну медіа кампанію, роподілену на 4 чергуючі теми продовж цілого року як і також закласти фото архів. Цей візуальний журнал повинен складатися з відео репортажів, фотографій, заголовків, статтей, коротких записків (blogs) найважливіших подій крайового значення або поодиноких осередків або величавих виступів мистецьких одиниць чи спортивних дружин, імпрез як таборів, злетів, тощо.

Деталі щодо можливостей спонсорства святкувань 70-ліття Спілки Української Молоді в Канаді за нижче поданими категоріями можете читати ость тут

ПЛАТІНОВЕ СПОНСОРСТВО (Пожертва $2,500)

ЗОЛОТЕ СПОНСОРСТВО (Пожертва $1,000)

СРІБНЕ СПОНСОРСТВО (Пожертва $500)

БРОНЗОВЕ СПОНСОРСТВО (Пожертва $250)

Ласкаво звертаємо Вашу увагу на те, що реченець спонсорства є 13-го квітня, 2018р.

Чеки просимо виписати на Ukrainian Youth Association – Charitable Trust.

Ім’я, назва та логотип Вашої установи у форматі – high resolution jpg просимо вислати на адресу [email protected]

Заздалегідь дякуємо Вам, за Вашу постійну підтримку наших потреб. Нетерпеливо очікуємо Вашої щедрої відповіді.

Остаємось з пошаною і сумівським привітом,

ЧЕСТЬ УКРАЇНИ – ГОТОВ БОРОНИТИ!

Зa Крайову Управу СУМ у Канаді

Тамара Татарин – голова