”Видатні Особистості України Народжені в Січні”

Значення життя по даті народження за методом «матриць призначення» або «22 діаманти»

КОЛИ:СУБОТА, 23 СІЧНЯ, 1:00 – 2:30 по пол. (Онтаріо) \ 11:00 рано – 12:30 по пол. (Альберта)
РЕЄСТРАЦІЯ:[email protected] (після реєстрації одержите “Zoom link”)

Цей метод давно перевершив звичайну нумерологію, астрологію або інші езотеричні методики. Він має справу з базовими енергіями людини. А з тим, що світ і людина стають все більш енергетичними, не сперечаються навіть вчені. Особливо, після появи таких наук, як квантова фізика і квантова механіка. Адже якщо частка може вести себе одночасно як матерія і як хвиля, то чому б і людині, що складається з мільйона частинок, а також з самої програмованої в світі речовини, а саме води, теж не виділяти енергію? І якщо для прорахунку енергій задіяна банальна арифметика, то це також абсолютно науково. За допомогою математики космологи вже описали як працює Всесвіт!

Як оцінити енергетичний потенціал людини? 
Ось тут потрібна матриця. Діагностичний глибокий інструмент, який переглядає родові завдання, три рівня призначення душі, і, що дуже важливо, базові енергії, завдяки яким ми взаємодіємо з грошима і партнерами.

Метод заснований на двох принципах.

По-перше, ми приходимо в свій день народження не просто так. Дата народження в форматі день / місяць / рік – це інформаційний код / пароль / шифр, називайте як зручно, який інтерпретується в матриці.

По-друге, наша душа має кілька тисяч втілень. Попередні уроки душі також зашифровані в матриці. Вони багато в чому пояснюють ті події, які відбуваються з нами в цьому житті. Тут ви мені можете заперечити, що мовляв де гарантії, адже з минулих життів ніхто не повертався. Але ви, напевно, теж стикалися з подіями, і відчуттями, які ви не були в стані пояснити. Хто знає, як влаштований цей світ насправді? Матриця – це одна з найкращих спроб пояснити це.

Причинно-наслідкові зв’язки, які вибудовує матриця, іноді вражаючі.
– Як пов’язаний ваш грошовий потік і стосунки з батьками?
– У вас немає стосунків – до чого тут батько?
– Які енергетичні причини вашого нездужання?
– На всі ці питання може відповісти матриця. 
– Ніяких прогнозів, ворожінь і магічних куль.

Чиста енергетика. Приходьте на семінар розібрати матриці призначення Степана Бандери, Василя Стуса і Сергія Параджанова, а також вашу матрицю, за бажанням.


Анна Вікторук