Владика Степан Сус про капеланське служіння в СУМ

0
112

Владика Степан Сус, відповідаючи на запитання кореспондентки Департаменту інформації УГКЦ п.Христини Кутнів, розповів про рік праці в статусі Генерального капелана Спілки Української Молоді.

– Спілка Української Молоді – це світова організація, яка об’єднує молодь із різних куточків світу. За цей рік мені вдалося взяти участь у крайовому з’їзді СУМу в Канаді. Також брав участь в онлайн-з’їздах і таборах СУМу у Великій Британії. Брав участь у засіданні Світової управи. Вдалося також взяти участь у зустрічі СУМу в місті Стемфорд, штат Коннектикут, США. Це було нещодавно, у грудні.

Моє завдання – бути їхнім духівником і давати певні загальні орієнтири та духовні настанови й нагадувати про те, що кожен сумівець повинен пам’ятати про Бога, берегти Його у своєму серці та бути тим, хто своїм життям, вчинками й поведінкою свідчить про те, що він є християнином.

Нагадаємо, що 16 січня 2020 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук підписав декрет про йменування владики Степана Суса Генеральним Капеланом Спілки Української Молоді.