Розпочався Віртуальний Вишкільний Табір СУМ Канади

0
172

Сьогодні 6 липня Спілка Української Молоді Канади відкрила мабуть перший в історії світового СУМ віртуальний вишкільний табір Зродились ми великої години” ім. #Явдома.

В таборі беруть участь 44 членів юнацтва з осередків: Калґарі, Едмонтон, Монтреаль, Оттава, Етобіко, Міссісаґа, Сейнт Катеринс та Випані, Нью Джерзі, США.

На святочному віртуальному відкритті табору, на якому назначено команду табору в складі Гарі Несмашний – комендант і подр. Наталка Штурин і Таня Чолій – головні виховники, брали участь голова Крайової Управи СУМ Канади, др. Юрій Брода, голова Світової Виховної Ради, подр. Марія Поліщук та голова Крайової Виховної Ради Великобрітанії, подр. Ганя Шляхетко.

В перший день віртуального табору, таборовики мали нагоду послухати і оглянути презентації на теми СУМознавства: ”Зродились ми великої години„, яку представив др. Святослав Липовецький, організаційний реф. Світової Управи СУМ, ”Закони старшого юнацтва” з подр. Ларисою Стех і ”Особовість СУМівця” з подр. Танєю Чолій.

Хоча табір відбувається, на жаль, у віртуальному режимі, надіємось що він бодай трішечки улегшить учасникам тугу за дійсним таборуванням, ватрами, пригодами, споминами, ну і очевидно друзями і подружками.

Бажаємо усім учасникам якнайбільших успіхів у здійсненні сумівської мети!

Бережіться i Stay safe!