Розпочалася підготовка цьогорічної акції (2021) «Теплом зігріємо серця»

0
69

Попри пандемію коронавірусу, яка не опускає весь світ уже другий рік, сумівці світу продовжують працювати над підготовкою цьогорічної акції «Теплом зігріємо серця» 2021, завданням якої є збір подарунків або ж коштів на придбання таких гостинців для дітей українських бійців – учасникам бойових дій на сході України.

Загалом, за останніх сім років проведення акції «Теплом зігріємо серця», сумівці в цілому зібрали більше 13 тис 930 пакунків із дарунками, на загальну суму – понад 380 тисяч американських доларів.

Закликаємо Крайові Управи, осередки, членство, їхніх батьків та людей доброї волі долучитися до цієї доброчинної ініціативи, щоби подарувати радість свята тим українським дітям, які запізнали біль, спричинений бойовими діями на сході України. Збір коштів націлений на придбання канцелярського і шкільного приладдя, теплого одягу, взуття, книг, іграшок та ін. для цих дітей.

Цьогорічна акція матиме деякі особливості, суть яких полягає в тому, що її заключний етап (вручення подарунків) відбуватиметься не в день святого Миколая (19 грудня), а в період Різдвяних свят – з 25 грудня 2020 по 15 лютого 2022 року. Такі зміни Світова Управа СУМ прийняла на пропозицію Крайової Управи СУМ в Україні.

Деталі акції можна отримати в Обіжному Листі 23/2021 Kрайової Управи СУМ від 13 вересня 2021 року.

Кожен з нас може простягнути руку допомоги дітям українських військових, вимушених переселенців, а також тим, хто повсякчас живе поруч з лінією розмежування на Донбасі.

Свої пожертви можна скласти до кінця місяця листопада!

ДОПОМОЖІТЬ ПОТІШИТИ ПОДАРУНКАМИ ДІТЕЙ В УКРАЇНІ НА РІЗДВО!

Щераз користаємо з нагоди, щоби скласти ЩИРУ ПОДЯКУ всім, котрим брали участь у цій благодійній акції минулого року, зокрема всім осередкам СУМ в Канаді: Калґарі, Едмонтон, Вінніпеґ, Монтреаль, Торонто, Етобіко, Міссіссаґа, Гамільтон, Ст.Катеринс, як і також численним індивідуальним жертводавцям, які зібрали суму, $13,600 (US $10,000) чим обдарували понад 420 дітей!  

Зокрема, хочемо подякувати ФОРУМ TV і радіопрограмі ПІСНЯ УКРАЇНИ за їх медійну допомогу і розголошення нашої щорічної благодійної акції!

Повний звіт з минулорічної акції можна прочитати тут: ТЗС 2020