Провідницький Семінар відбувся паралельно до Пленуму КУ СУМ від 28 лютого до 1 березня 2020 р. в Етобіко\Торонто. В семінарі брали участь 28 членiв старшого юнацтва і молоді дружинники з Осередків Едмонтон, Етобіко, Калґарі, Міссісаґа, Монтреаль та Сейнт Катеринс. Семінарем провадили подр. Ліда Єндрієвська і Наталя Кардаш з допомогою доповідачів: о. Андрій Фіґоль, Тамара Татарин, Богданка Гонтар та Нестор Санайко. В додатку, почерез відео були долучені провідники-сумівці з цілого світу: Степан Романів, Андрій Дума з Австралії, Святослав Липовецький з України, Андрій Іваночко з Португалії. Програма семінару складалася з двох основних модулів, а саме “Провідництво” та ”СУМознавство”. 

Перша частина семінару включала участь у пленарній сесії Пленуму, для того щоби запізнатися із звітною частиною Пленуму і брати участь у сесії з Генеральним Капеляном СУМ, владикою Степаном Сус.  

В робочих сесіях на тему “Провідництво” учасники мали нагоду опрацювати основи провідництва: особисті здібності, комунікація, розпорядження часом, праця в командах, співпраця, мета і візія та розв’язання конфліктів. У сесіях “СУМознавства” учасники розглядали ролю СУМ у вищих громадських надбудовах, як КУК і СКУ, різні стяги дружинників та взагалі організаційну структуру. 

Неділю, 1-го березня, учасники разом з делеґатами розпочали Святою Літургією. Після сніданку, учасники Провіницького Семінару завершили працю робочих сесій представленням закінчених проєктів, які вони собі були вибрали на завершення попереднього семінару який відбувся минулого року. 

Кульмінаційною точкою було вручення грамот всім учасникам, зокрема випускникам, які завершили усі три модулі Провідницького Семінару: Христина Загірська з Осередку Калґарі та Зоя і Жасмина Швець з Монтреалю. 

Крайова Управа висловлює найщиріші ґратуляції всім учасникам Провідницького семінару і бажає їм якнайбільших успіхів у дальшій праці в рядах нашої Спілки. Tакож складаємо подяку всім викладачам за їхню участь і посвяту часу для наших майбутніх провідників. 

Додаткові фотографії Ви можете знайти за цим посиланням: Семінар 2020