Подяка за благодійний табір ”Дерево Життя”

0
854

Шановні Жертводавці,

В імені Крайової Управи Спілки Української Молоді в Канаді хочемо висловити Вам щиросердечну подяку за Вашу щедру пожертву у зв’язку з другим з черги благодійним Табором для дітей-переселенців та дітей воїнів АТО під назвою ”Дерево Життя”.

З великою приємністю повідомляємо, що включно з Вашою щедрою пожертвою, ми назбирали майже $5,000 американських онлайн і ще майже стільки $4,500 канадських безпосередньо – разом поверх $10,000. Це нам дозволило покрити побут більше ніж обіцяних 25 учасників із 125 дітей і виховників які брали участь у цьому таборі, який відбувся в днях 31 липня – 12 серпня 2017 року базі ”Чайка”, смт. Лазурне, Херсонська область, диви: https://www.generosity.com/emergencies-fundraising/send-a-ukrainian-displaced-child-to-camp-2017

Табір увінчався великим успіхом обєднавши дітей з різних куточків України: Донеччини, Дніпропетровщини, Івано-Франківщини, Житомирщини, Київщини, Луганщини, Львівщини, Миколаївщини, Тернопільщини, Харківщини, Черкащини та Чернігівщини. Вік наймолодших був лишень 5 років, а найстаршим було по 17, про що просимо особисто засвідчитися, переглянувши детальні інформації про табір і фотографії під наступними лінками: 

День за днем благодійного табору СУМ «Дерево життя»

ІІІ Благодійний табір Спілки Української Молоді «Дерево життя» завершив свою роботу

https://goo.gl/photos/7hVmAn9WtFkfV3wD8

Щераз сердечно дякуємо Вам за Ваш щедрий дар і підтримку цього важливого проєкту, про що свідчать численні інтерв’ю учасників табору!

Остаємось з пошаною,

ЧЕСТЬ УКРАЇНИ !                                                                                          ГОТОВ БОРОНИТИ

                                               За Крайову Управу СУМ у Канаді

Тамара Татарин – голова