Завершився перший етап XXVIII Крайового З’їзду СУМ в Америці

0
347

Завершився перший етап XXVIII Крайового З’їзду СУМ в Америці. Делегати заслухали звіти уступаючої Крайової Управи та обговорили сучасний стан і перспективи розвитку організації.

Як інформує Президія КЗ, протягом останніх двох місяців перед З’їздом працювала Номінаційна Комісія над підбором кандидата, який би погодився бути головою, та членів до керівних органів.

Однак цей кандидат з поважних-особистих причин, за декілька днів перед відбуттям З’їзду, повідомив, що не може прийняти пост голови.

Номінаційна Комісія, попри її наполегливу працю, не змогла в такому короткому часі підшукати кандидата на пост голови.

Тому делегати З’їзду вирішили продовжити до 31 грудня 2017 року каденцію уступаючих керівних органів СУМ в Америці.

На це погодилися члени керівних органів за винятком голови КУ друга Юрія Микитина.

З огляду на це, очільником Крайової Управи СУМ в Америці на цей термін стає Перший заступник голови КУ подруга Леся Гаргай.

Контактувати з Номінаційною Комісею можна на емайл: [email protected]  

Номінаційна Комісія зобов’язується в найскорішому часі (але не пізніше як 31 грудня 2017) здати звіт, включно із повним списком пропонованих кандидатів на голову та членів керівних органів СУМ.

Президія Крайового З’їзду повідомить всіх учасників 28-го Крайового З’їзду про пропозицію Номінаційної Комісії, і проведе голосування у письмовій формі.

Право голосу матимуть тільки уповноважені учасники 28-го Крайового З’їзду, згідно із звітом Мандатно-Верифікаційної Комісії.

Обравши нові керівні Органи СУМ в Америці, Президія З’їзду підготує Комунікат про завершення 28-го Крайового З’їзду СУМ.