Літні табори ВІДКЛИКАНІ

0
295

Дорогі Подруги і Друзі!

З великим жалем, повідомляємо Вас, що після консультацій з поодинокими Таборовими Комісіями, Крайова Управа на своєму засіданню, яке відбулося 6 травня цього року рішила одноголосно закликати організаторів таборів відкликати цьогорічні літні табори! 

Причина очевидна – ситуація з вірусом COVID-19 і небезпека зараження коронавірусом в обставинах таборування великої кількості дітей.

Поодинокі Таборові Комісії, продовж останніх кількох тижнів відбули ряд засідань де обговорили питання відбуття чи відкликання літніх таборів. Беручи під увагу найважніше – безпека і здоров’я нашого членства(юнацтво, виховники, команда, технічний персонал, тощо), вони прийшли до висновку, що не-можливо забезпечити необхідні гіґєнічні та дизінфекційні протоколи і дистанційні обмеження. і тому рішили відкликати літні табори. 

Незважаючи на вище сказане, повідомляємо, що також рішено розглядати різні можливості відбуття чи то віртуальних таборів чи можливо навіть Осередкових Денних Таборів при домівках продовж літа. Для цього нам потрібно Вашої допомоги і тому звертаєтмося до всіх зацікавлених виховників зголоситися до співголів Крайової Виховної Ради, подр. Наталі Штурин– [email protected] або Тані Чолій – [email protected] . 

Це мабуть вперше за останні 70 років історії СУМ Канади, що ми змушені відкликати літні табори, за те ми відкриваємо нові горизонти віртуальних гутірок, сходини, співів і навіть таборів. 

За дальшими інформаціями звертайтеся до канцелярії КУ СУМ – [email protected] .

Зичимо Вам усім кріпкого здоров’я, бережіться і ГАРТУЙСЬ!

ЧЕСТЬ УКРАЇНИ!     ГОТОВ БОРОНИТИ!                                                                                           

За Крайову Управу СУМ у Канаді

Юрій Брода – голова       Гарі Несмашний – екз.директор