Княжа пожертва наших членів

0
424

З безмежною вдячністю повідомляємо, що незважаючи на тривожний час який зараз переживаємо, Фундація ім. Стефана та Марії Ґайди Огар виділили надзвичайно щедру дотацію на кампанію розбудови оселі Веселки Разом Будуймо Майбутнє в сумі $60,000.

Дотація допоможе здійснити критично потрібні капітальні ремонти басейну і каплиці на оселі Веселка з метою її збереження для молоді і ширшої української громади.

Стефан та Марія (Огар) Ґайди бувші члени СУМ з Осередків Сейнт Катеринс і Кіченер, котрі будучи в юнацтві самі таборували численні роки на Веселці. Продовж 30 років, Стефан був власником успішного бізнесу ‘Aristocrat Tile’. Стефан і Марія були активними членами україської громади в Сейнт Катеринс, зокрема української греко-католицької парохії свв. Кирила і Методія.

Дружина Марія виділила цю княжу дотацію в пам’ять покійного чоловіка Стефана, який відійшов у вічність у 2017 році, щоби забезпечити щоби наступні покоління дітей мали нагоду зберегти українську спадщину, корисного навчитися і здобути товариства і спогади які їх супроводжатимуть ціле життя. Цією пожертвою, пані Марія також віддає шану своїм батькам, Володимирові та Стелі Огар з Кіченер, котрі насолоджувалися оселею і часто учащали імпрези, які відбувалися на оселі Веселка навіть після того, що їхні діти виросли. 

Ми вельми вдячні пані Марії та св. пам. Стефанові за їхню підтримку ідеалів Спілки Української Молоді. Збережім пам’ять про покійного Стефана Ґайду та Володимира та Стелу Огар в наших серцях Вічна Їм пам’ять.  

Щоби скласти пожертву в пам’ять Покійного і тим самим допомогти відновити оселю Веселку, відвідуйте лінк: