Триває Всеканадський вишкільний табір

0
115

DSC_0875

У неділю, 3  липня 2016 року, на оселі СУМ «Веселка» біля Торонто, розпочав роботу Всеканадський вишкільний табір ”Перемога” ім. 25 річчя Незалежності України.

У ньому беруть участь 38 членів Старшого Юнацтва, включно з 13 учасниками з Альберти, і 10 членів командного і виховного складів на чолі з др. Гарі Несмашним – комендант і подр. Наталею Штурин – головна виховниця.

Табір офіційно відкрито Святою Літургією, яку служив о. Олександр Лящук. Після цього відбувся святочний апель, котрим офіційно почався вишкіл.

Першого дня таборовики опановували курси методики, провідництва, СУМознавства та богослов’я.

DSC_0967

DSC_0981

«Захоплююче зайняття для таборовиків було писання листів і приготування стягів для українських вояків», – розповідають учасники вишкільного табору.

Наступний день таборовики  присвятили історії України, яку, почавши з Княжої Доби аж до найновіших сучасних подій, викладав юним учасникам др. Маркіян Швець.

DSC_0098

Напередодні свята Івана Купала молодь працювала над проектами, пов’язаними із цьогорічними річницями, а ввечері навчалася купальських пісень та звичаїв.

Завдяки сучасним технологіям маємо добру нагоду почути спів талановитих таборових хористів:

Четвер, 7 липня, на свято Різдва Івана Хрестителя, крім щоденних основних викладів на тему сучасної України, СУМознавства, методики, богослов’я та провідництва, вишкільники пройшли підготовку до відновлення обітів Хрещення.

DSC_0087

Ввечері ж на таборовиків чекала дуже цікава програми купальських звичаїв включно з лісовиками, русалками, водяниками і ворожками, киданням дівчатами вінків у басейн, за якими хлопці пірнули у воду. Завершено свято Івана Купала вогником, співами і традиційним перескакуванням через вогонь.

Крім теоретичних викладів хлопці та дівчати мали нагоду повправлятися у впоряді, а також, під орудою керівника танцювального ансамблю «Барвінок» Федора Данилака – навчитися модерних танців.

DSC_0025

DSC_0011

DSC_0006

Найновіші фотографії ви знайдете в ґалерії.