Закриття Виховно-відпочинкового табору СУМ Канади

0
182

І ось уже надійшов останній день нашої віртуальної мандрівки по Україні! Всі із важким серцем спакувавши наплечники сіли на літак, щоби повернутися до Канади.

За те ніхто напевно скоро не забуде, яка цікава наша мандрівка була, і скільки всього ми за десять днів побачили: Харків, Полтава, Київ, Дніпро, Херсон, Чорне Море, Одеса, Ялта, Сімферопіль, Тернопіль, Калуш, Карпати і Львів. А ще скільки ми не навчилися за ті останні два тижні: про початки СУМ, як пекти коровай, Петриківський розпис, народні строї, гончарство, архітектура, герб України і тризуб, про політичного в’язня Олександра Шумкова, як ліпити і варити галушки, про Чорне Море і Крим, Борщівське вишиття, екологію і природознавство, і багато, багато українських пісень.

Складаємо щиросердечно подяку всім виховникам, котрі спричинилися до цієї надзвичайно цікавої віртуальної подорожі по Україні, зокрема: Таня Чолій, Наталка Штурин, Катерина Колесник, Софія Головацька і Лесик Чолій, як також Віта Хміль, Софія Свірська, Лариса Лущкі, Марічка Шевченко, СУМівцям з Дніпра на чолі з подр. Олею Іванівною, Адріяна Рудик, Стефанія Левицька, Наталя Мелиш, Христина Загірська, Мікаела Ярмол-Матусяк, Роксоляна Смик і Вадим Красноокий з гурту МadHeads.

Найбільшу подяку і ґратуляції однак висловлюємо нашим юним таборовикам, які зібралися з усіх куточків Канади і навіть з України за їхню ентузіястичну участь у всіх віртуальних зайняттях!

Тричі Слава Вам і надіємось, що на другий рік знову зустрінемося на наших СУМівських оселях!