Це перший раз в 66-літній історії оселі СУМ Веселка, що оселя закрита для літнього таборування з огляду на пандемію Коронавірус. Незважаючи на те, на оселі праця йде вперід. Завдяки Вашим щедрим пожертвам, плян оновлення оселі та її будинків продовжується з надією, що в наступному році ми знову вітатимемо юних усміхнених таборовиків і ми зможемо продовжувати нашу мету виховувати молодь на майбутніх провідників нашої громади і канадського суспільства. 

Користаємо з нагоди, щоби Вам подати звіт проробленої на оселі праці у зв’язку з маштабним пляном відновлення і модернізування оселі для наступних поколінь – Візія на майбутнє

Направа басейну: Ґрунтовне відновлення нашого поверх 50-ть років старого басейну вже 75% завершене. Ще прикінці минулого літа, будівельник розпочав роботу екскаватором вибравши цементовану підлогу довкола басейну. В результаті виявлено пошкоджені трубопроводи довкола басейну. Більш того, були виявлені поважні щілини в ґрунті в результаті ерозії продовж десятиліть, які треба було засипати. Отже, забрано весь старий і замінено новим всі трубопроводи. Стіни і підлога басейну направлено закладаючи нові металеві сітки і полито новим цементом, що забезпечить оперативність басейну на наступні кілька десятиліть. Незважаючи на труднощі з продовженням ремонту в результаті COVID-19, праця продовжувалася навесні і триває по сьогоднішній день. Зараз завершуються роботи в середині басейну, щоби поливати остаточний шар ‘epoxy’ на стіни і підлоги в темно синьому кольорі. Ми очікуємо, що остаточні роботи і вставлення нової цементованої підлоги довкола басейну буде зроблене в наступних тижнях, так що ремонт басейну буде завершений до кінця цього літа.

Каплиця свв. Володимира і Ольги: Роботи заміни старого зігнилого даху і покриття новим кедровим дахом якраз тепер проводяться як і також малі направи до нашої каплиці.

За весь цей прогрес складаємо нашій Дирекції оселі Веселка і зокрема нашим жертводавцям найщиріщу подяку, хоча залишаються ще другі запляновані ремонти. 

Будинок при басейні: Потрібно направити дірявий дах і вставити нові вікна. Також потрібно ремонтувати роздягальні, туалети і душі як для таборовиків так і для гостей. Для того, щоби виконати цей конечно потрібний ремонт продовжуємо нашу фінансову кампанію і закликаємо Вас до дальшої фінансової підтримки, щоби здійснити цей проєкт перед початком наступного таборового сезону в 2021 році.

Крім фізичних робіт, хочемо Вам також подати звіт з фінансової кампанії Разом Будуймо Майбутнє:

Нам приємно ствердити, що ми зібрали 87% нашої наміченої фінансової мети – нам потрібно лише додаткових $115,000.

Більше 120 родин і дружинники, разом з нашими осередками, громадськими установами і корпоративними донорами склали пожертви по нинішній день. В додатку наша молодь зорганізувала кілька успішніх імпрез з метою зібрання фондів на нашу кампанію. Тому підкреслюємо ще раз, що нам потрібно допомоги всіх наших активних і бувших членів, прихильників і ширшої української громади! Ми вже так близько до нашої задекларованої мети $900,000 – залишилось зібрати всього $115,000.

Якщо Ви вже склали пожертву, ми Вам є вельми вдячні. Якщо можете, пожертвуйте ще раз. Якщо Ви ще пожертвували, звертаємося до Вас з проханням фінансово підтримати кампанію Разом Будуймо Майбутнє сейчас. Будь-яка ваша дотація подвоїться завдяки щедрої допомоги Осередку СУМ Сейнт Катеринс до масимально $50,000. З Вашою допомогою, ми, на другий рік повернемося на оновлену оселю Веселка! 

В будь-якому відділі Кредитової Спілки Будучність (завантажте форму)

або через (e-transfer) на емайл [email protected]

Пожертви або внески* можете вислати поштою на адресу Крайової Управи:
Ukrainian Youth Association of Canada (CYM)
9 Plastics Ave.
Toronto, ON
M8Z 4B6
Чеки просимо виписати на Ukrainian Youth Association’s Charitable Trust BIN
#108148461 RR0001 i зазначити: Кампанія”Разом Будуймо Майбутнє”
 *Форму внеску ви можете завантажити тут