Сьогодні уже був останній день викладів і презентацій адже завтра відбуваються групові представлення на теми цьогорічних річниць а в п’ятницю кінцевий іспит і закриття першого віртуального вишкільного табору ”Зродились ми великої годин” ім. #ЯВдома СУМ Канади.

Темами нинішнього дня знову були Богословія та Методика. Капелян СУМ Канади, отець Андрій Фіґоль у своїй презентації з молодшими вказав що відповіді на питання ”Як жити християнським життям”, ми СУМівці можемо знайти в самих Законах Юнацтва СУМ! Подр. Оленка Лящук натомість із старшим зосередила свою увагу на філософських поняттях, проведіння і ласки.

Подруги Наталка Штурин з групою друго- і треторічників дала практичні вказівки як працювати із складними дітьми памятаючи основне кредо, що дитина не є тягарем, але що треба знайти спосіб пізнати і розвивати свої сили і слабості у спілкуванні з нею. Подр. Ліда Єндрієвська натомість переходила різні сценарії „Що робити коли дитина…..” даючи практичні поради як поводитися в різних ситуаціях виховування дитини.