Віртуальний Вишкіл СУМ Канади – День 4

0
144

Одним з позитивів у зв’язку з коронавірусом, якщо такі взагалі можуть бути, то це хіба можливість запросити достойних гостей-викладачів з усіх куточків світу, адже ввишкільний табір відбувається у віртуальному форматі.

В результаті, учасники вишкільного табору сьогодні, четвер 9 липня, мали нагоду послухати президента Українсько-канадської Фундації ім. Тараса Шевченка, адвоката Андрія Гладишевського, котрий пояснив не лише важливість бути добрим провідником але зокрема чому треба бути добровольцем і віддати хоч якусь частину своїй громаді, культурі та народу.

Другим надзвичайним гостем, був голова Світової Управи СУМ, друг Андрій Бігун з США, котрий поінформував друго- і треторічників про діяльність світового СУМ, найважливіші проєкти і створення нових сумівських теренів у Португалії та Іспанії.

Поруга Софія Головацька разом з першо-річниками переходила загальну структуру СУМ – від світової до осередкової управ і окремі обов’язки членів управ як також і стяги дружинників, завершуючи своє представленням інтерактивною грою.