Виховно-відпочинковий табір “Незламність” над Голубиним Озером 2024 добіг кінця, але незабутні спогади, моменти, та враження залишаться в пам’яті кожного таборовика ще на довго.
Кожна ранкова руханка та відчуття роси, яка проникає через кросівки. Ранковий апель, на який треба встигнути одягнути однострій. Смачні сніданки з нашими позитивними і веселими кухарами, які дбали про здорове харчування кожного таборовика. Опісля таких ранків ми зазвичай мали цікаві та повчальні заняття щоб дізнатися більше про СУМ, світ, життя та самого себе. Збагатити наші знання про Україну та пізнавати себе як СУМівця. А щоденні гутірки проводили саме на такі теми: 10-та річниця з часу Революції Гідності і початку російсько-української війни, та 20-та річниця з часу Помаранчевої Революції; 75-та річниця з дня народження композитора Володимира Івасюка; 120-та річниця з дня народження засновника СУМ – Миколи Павлушкова; 130-та річниця проведення першого в Україні футбольного матчу; Олімпійські ігри – Голубине Озеро 2024; Івана Купала; Українські визвольні сили під час Другої Світової війни; 135-та річниця з дня народження політичної діячки, підпільниці Ольги Басараб; Традиційні українські весільні звичаї.
Табір відбувався з 14 до 28 липня, 2024 р. Цього року ми вирішили розділити табір на дві частини: перший тиждень для молодшого юнацтва, а другий тиждень для старшого юнацтва. Таким чином всі бажаючі з старшого та молодшого юнацтва мали змогу відвідати цьогорічний табір та провести гарний час з їхніми однолітками.
Гасло нашого табору цього року було “Загине зло і правда переможе”. Це гасло з глибини символізує внутрішнє розуміння, віру та надію на перемогу України не просто кожного СУМівця, але і кожного Українця. Цьогорічне повчальне гасло виховує справжніх боронителів своєї держави.
Діти з захватом щодня робили цікаве та веселе рукоділля. Вивчали Петриківський Розпис, малювали Тараса Шевченка та Катерину, плели браслети та вінки. Також таборовики мали змогу щодня купатися в басейні, плавати на канойках, та мати змагання з водними кульками. Цього року наша команда вирішила організувати юнакам та юначкам таборові Олімпійські ігри. Всі таборовики провели дуже веселий, цікавий та головне корисний час разом, адже вони мали нагоду навчитися групової комунікації один з одним, а також командної роботи, яка знадобиться їм в житті та поза межами СУМу.
Цього року з’єдналося аж біля 130 юнаків та юначок, разом з командою, до якої входили: Христина Загірська – голова таборового комітету; Христя Мусієнко та Оксана Давид – комендантки; Дарія Подільська та Руслана Гламазда – головні виховниці; Ольга Гламазда та Анастасія Івасик – бунчужні; Анна-Марія Загірська – таборовий писар; Анастасія Гарагуц, Аніка Бачинськa, Тимко Бассараба, Лариса та Марта Тимчина – члени таборового комітету; виховники: Михайло Гудзьо-Перез, Лариса Колодій, Настя Івасик, Оля Гламазда, Аніка Бачинська, Дарія Подільська, Марта Тимчина, Марія Педяш, Марія Манченко, Ірина Шехова, Анна-Марія Загірська, Настя Гарагуц, Руслана Гламазда, СтефанПодільський, Олеся Поліщук, Роман Кшецький, Світлана Тульчинська, Христина Мусієнко; впорядники: Софія Загірська, Максим Белоченко, Степан Стащенко, Максвел Скотт, Артут Базян, Стефан Роман, Олексій Харабара, Ярина Зозуляк; кухонний персонал: Моніка Гайнек, Роксолана Саварин, Олена Семенова, Альона Ліпінська, Івона Гавлак-Гомернік, Олег Базян, Наталія Палагнюк, Тетяна Приходько, Тимко Бассараба. Наші господарі та батьки допомагали підтримувати чистоту в кухні, їдальні, лазничках та на території табору.
Хочемо висловити щиру подяку всій команді та таборовому комітету без яких цей табір би не відбувся. Цілому кухонному складу за смачну та здорову їжу. Батькам, які допомагали впродовж цілого табору, а також усім хто допоміг прибрати оселю. Але найбільше ми дякуємо усім юнакам та юначкам, які брали участь у цьогорічному таборі. Ви надихаєте нас на створення таких заходів, та на збереження наших традицій.
Було дуже важко прощатися, але нас усіх гріла думка про те, що на наступний рік ми знову будемо мати змогу зібратися та зустрітися на щорічному виховно-відпочинковому таборі.
Ніч вже йде. За верхом
Ясне сонце давно вже зайшло!
Тихо спіть. Без тpивог
З нами Бог! З нами Бог!
Анна-Марія Загірська
Додаткові фотографії можна знайти тут:






