Виховно-відпочинковий табір Нескорені ім. Романа Шухевича, 2015р.

0
364

Цьогорічний виховно-відпочинковий табір на оселі СУМ “Веселка” біля Актону, Онтаріо, відбувся від 12 липня до 1 серпня під назвою Нескорені ім. Романа Шухевича.

До команди входили: Богданка Гонтар (комендантка), Надя Кобеляк (бунчужна), Леся Кілик (головна виховниця), Леся Костів (писар), Ада Щурко (обозна) і Адріян Грицишин (обозний). В таборі брало участь 71 юнаків і юначок та 39 членів виховного складу та референтур.

SUM_Panorama1

Програма табору була різноманітною. Юнацтво брало участь у різних видах спорту, співу, самодіяльности та купелі. Діти на таборі цього року вчилися про наступні річниці: 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, 65-річчя смерті Головного командира УПА ген. Романа Шухевича, 100-річчя переможної битви на горі Маківка, 90-річчя заснування Спілки Української Молоді, 80-річчя з дня народження Василя Симоненка, 65-річчя СУМ в Австралії, Аргентині, Франції та 50-ліття Руху «Шістдесятників».

IMG_2639

Також відбувалися різні імпрези протягом цих трьох тижнів. На свято Івана Купала загостили на оселю “русалки”, “водяники” і “лісовики”. Таборовики вчилися про купальські традиції, плели вінки, робили хрести та співали купальські пісні. Крім того, таборовики взяли участь у багатьох інших традиційних таборових імпрезах, наприклад: теренова гра, ватри, вечір штук, гутірки, пан і пані Веселка, забави, табір в таборі та завжди улюблене таборове весілля.

IMG_0168

З нагоди ігор “Pan Am″ в Торонті, на Веселці також відбулися змагання “Pan Am”. Юнацтво було поділене на різні дружини, які змагалися продовж усіх трьох тижнів таборування, щоби здобути першенство і славу себе назвати найкращою дружиною на таборі. Всі таборовики були розділені на вісім команди, кожна з яких мала свої власні кольорові футбольки. Команди представляли наступні країни учасниць ігор Pan Am: Нікараґуа, Сейнт-Вінсент і Ґренада, Сейнт-Люсія, Канада, Аруба, Колумбія, Антиґуа і Барбуда та Бразилія. Кожна команда брали участь у вісьмох різних імпрезах включаючи: ‘obstacle course’, ‘scavenger hunt’, ‘dodgeball’, водні змагання, турнамент копаного м’яча, самодіяльний проєкт, показ таланту та ‘jeopardy’.

M1410005

Прогулянки цього літа включали поїздки до Гамільтону на футбольну гру у зв’язку з іграми Pan Am (старші паланки), “Brantford Zoo” (молодші паланки), “Rockwood Conservation Area” та “Limehouse Conservation Area”. Найстарші учасники табору мандрували по горах, печерах і весело проводили час на озері, продовж трьох днів в ‘Rockwood’. Прогулька до “Limehouse Conservation Area” була несподіванкою. Всі молодші таборовики також мандрували по горах і весело проводили час.

IMG_2996

В останній день табору, перед виїздом, усі батьки були запрошені на концерт. Це був спеціяльний момент тому що наше юнацтво могло показати родичам, які пісні вони навчилися або котрі сценки вони приготовили разом з куренем.

Команда табору дякує всім, що брали участь у плянуванні та успішному проведенні табору. Три тижні пройшло неймовірно швидко. Ми вдячні членам команди, референтур та виховному складу за їхню тяжку працю та недоспані ночі. Ми надіємося, що всі будуть активно працювати протягом року у своїх відділах і повернуться на “Веселку” в 2016 році.

IMG_1144Проминули ті дні веселі на Веселці

Залишились в думках спомини лише

Та ще знову прийде час зустрітись

І згадати чарівні часи.

Честь України – Готов Боронити

Леся Костів – писар

Додаткові фотографії, Ви можете знайти в нашій ґалереї www.cym.org/ca/gallery