В неділю, 2-го липня ц.р. відкрився всеканадський вишкільний табір “Нині СУМівця – нині бійця” ім. Патріарха Любомира Гузара” на оселі СУМ “Веселка” біля Актону, Онтаріо.


Як і зазвичай розпочався табір Божественною Літургією, яку відправив капелан СУМ, отець Андрій Фіґоль, та святковим апелем. Цього року 19 юначок та 11 юнаків з Канади 1 один юнак з України приїхали на табір.


Ввечорі таборовикам представлено таборові правила а відтак грали у пізнавальні гри, щоби себе краще запізнати.


Заохочуємо учасників, батьків, і взагалі всіх бажаючих, відвідати нашу таборову ґалерію під назвою ВИШКІЛ 1-ий ТИЖДЕНЬ, де будуть виставлені набагато більше цікавих фотографій.





