Відкриття Вишкільного Денного Гібридного Табору 2021

0
132

Сьогодні 5 липня Спілка Української Молоді Канади відкрила перший в своїй історії гібридний денний вишкільний табір Єдина Україна” ім. Основоположників СУМ у Діаспорі

Гібридний денний табір тому, що в ньому бепосередню участь беруть 15 членів юнацтва з осередків Оттава, Етобіко та Міссісаґа і 10 членів віртуально з осередків Калґарі та Монтреалю.

На святочному відкритті табору, на якому назначено команду табору в складі подр. Ірка Шуст – комендант, подр. Наталка Штурин і Таня Чолій – головні виховники, др. Гарі Несмашний – технічний адміністратор. Їм допомагають виховники подр. Ганя Остап’юк, Ніна Костик, Христя Загірська і Наталя Мелиш.

В перший день табору, таборовики мали нагоду послухати і оглянути презентації Ґенерального Капелана СУМ, владику Степана Сус на тему ”Церква”; Президента Світового Конґресу Українців і члена СУМ, др. Павла Ґрода на тему цьогорічного гасла ”Гордо несім нашу славу” і дещо навчитися про ”Закони старшого юнацтва” з подр. Ларисою Стех і ”Особовість СУМівця” з подр. Танєю Чолій.

В додатку, таборовики відразу почали працю над груповими проєктами на різні теми у зв’язку з 30-літтям Незалежності України, які представила подр. Ірка Шуст.