Вічная Пам’ять – сл. пам. Роман Британ

0
943


З глибоким смутком повідомляємо все членство в Канаді і цілому світі,
що в понеділок, 26-го листопада 2018 року, на лише 58-му році життя відійшов у вічність бувший голова і довголітній член Крайової Управи СУМ, бувший голова Осередку СУМ Едмонтон, др. Роман Британ.

Деталі похоронних відправ наступні:

Вівторок, 4-го грудня
Панахида о год. 7:00 ввечорі в церкві Воздвиження Чесного Хреста 9003-153 Ave., Едмонтон

Середа, 5-го грудня
Похоронні відправи в церкві Воздвиження Чесного Хреста о год. 10:00 рано на вул. 9003-153 Ave., Едмонтон, а опісля похорон на цвинтарі св. Михаїла

В імені цілої нашої Спілки висловлюємо дружині, Сузані, дітям Кассандрі, Еммі, Лілеї, Калині, Максимові, мамі Анні, братові Богданові з дружиною Еленор, сестрі Сонї з чоловіком Кевін з родинами наші найглибші співчуття.

Замість квітів на могилу, звертаємося до Осредкових Управ підтримати збірку фондів для дітей пок. Романа, чотири з яких мають менше 13 років і зложити дарунок в імені Вашого Осередку. Також просимо, щоби Ви, по можливості, заохочували наше членство щоби вони також, або через осередкову збірку або особисто приєдналися до збірки. Ця збірка не олегше біль від втрати батька але допоможе олегшити родинний фінансовий тягар, який його дружина Сузанна змусить тепер самою носити. Час нам показати, що наша СУМівська родина стоїть разом з ними в цьому болючому часі.

Чеки просимо виписати на Suzanna Brytan і вислати на адресу Канцелярії Крайової Управи. Канцелярія буде збирати чеки до 21-го грудня.  Після цієї дати ми перешлемо чеки Осередкові СУМ Едмонтон щоб вони передали родині.  Якщо будуть зібрані чеки після 21-го грудня прошу їх безпосередно вислати на адресу Осередку СУМ Едмонтон як зазначено:

Suzanna Brytan

c/o CYM Edmonton
9615-153 Avenue
Edmonton, AB T5E 6B1

Вічна Йому пам’ять

Крайова Управа СУМ в Канаді