Вічная Пам’ять мґр Теодосій Буйняк

0
517

Дорогі Подруги і Друзі,

З великим смутком повідомляємо Вас, що наспіла сумна вістка, що в неділю, 4-го квітня, відійшов у вічність на 94-му році життя, друг Теодосій Буйняк довголітній голова Крайової Управи СУМ в Канаді і Осередку СУМ Торонтo, а також один із заступників голови Центральної Управи СУМ обрані на ІХ і Х Світовому Конґресах. Друг Теодосій Буйняк був одним із провідних членів СУМу в Канаді від самого початку її заснування, очоливши V Крайовий Комітет у 1953 р. і Крайові Управи XIV, XV i XVI скликання від 1967-1974 років. Др. Теодосій також належав до ініціятивної групи закупу оселі СУМ Веселка і першим комендантом виховно-відпочнинкового табору в 1954 р. В 1967 р. очолив Осередок СУМ ім. Р.Шухевича – Т.Чупринки в Торонто активним членом якого він був до останньої хвилини життя. На Х Світовому Конґресі СУМ у 1973 році нагороджений IV ступенем Суспільника.

Крім сумівської діяльности, друг Теодосій був довголітнім головою Ліґи Українців Канади і президентом Кредитової Спілки Будучність.

В імені цілої нашої Спілки висловлюємо дітям Борисові й Адріяні (Пол) і внукам Наталії та Маркіянові наші найглибші співчуття.

Пропонуємо Вашій увазі останнє відео друга Т. Буйняка про початки СУМ у Канаді, за яке щиро дякуємо Наталці Попович і команді її блогу ”Ой Канадо, канадочко…”.

Тому що деталі стосовно похорону ще не відомі, просимо зайти на сайт  Cardinal Funeral Home в Торонто: https://www.cardinalfuneralhomes.com/obituaries/mr-theodosij-buyniak/

Вічна Йому пам’ять
Крайова Управа СУМ Канади