Верховна Рада внесла 90-річчя СУМ до переліку пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році

0
297

verkhovna rada 2Верховна Рада України внесла 90-річчя створення Спілки Української Молоді до списку пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році.

Пропозицію про його включення  до проекту постанови вніс народний депутат України Юрій Чижмарь.

Відтак, український парламент рекомендував Кабінету Міністрів України забезпечити відзначення у 2015 році на загальнодержавному рівні пам’ятних дат і ювілеїв, які увійшли до Постанови «Про перелік пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році».

Уряду належить у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з відзначення у 2015 році пам’ятних дат і ювілеїв, розробити і затвердити плани заходів щодо відзначення пам’ятних дат і ювілеїв 2015 року, вирішити питання щодо їх фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

Міністерству освіти і науки України рекомендовано забезпечити проведення у середніх та вищих навчальних закладах уроків, виховних годин, «круглих столів», науково-практичних конференцій, інших тематичних заходів, приурочених до пам’ятних дат та ювілеїв 2015 року, включити теми, присвячені пам’ятним датам та ювілеям 2015 року до переліку конкурсів Малої академії наук України, а також до рефератів, курсових та дипломних робіт у вищих навчальних закладах.

Державному комітету телебачення та радіомовлення України належить організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені пам’ятним датам і ювілеям 2015 року, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з їх відзначенням.