У четвер, 13 червня в ошатній залі Українського Культурного Центру Old Mill відбулася Товариська зустріч СУМівських друзів “Веселка: Візія на майбутнє”, метою якої було обговорення пляну розбудови оселі СУМ “Веселка” та зібрання фондів для цієї розбудови. 

Кампанію за назвою “Разом будуємо майбутнє” було почато Крайовою Управою СУМ ще у 2012р. 

Цей проєкт є дуже важливим для нашої громади, бо покликаний розбудувати та модернізувати оселю  СУМ “Веселка”, яка стала затишним домом та місцем таборування і веселих зустрічей для багатьох поколінь СУМівців.  Перша фаза проєкту – розбудова павільйону ім.Михайла Ґаландюка, завдячуючи самовідданій праці Комітету розбудови на чолі із бл. пам. Іваном Кошиком і за допомогою жертводавців та меценатів, успішно завершена. Павільйон – просторий будинок із великою залею та модерною кухнею – став окрасою оселі і місцем проведення загальних сходин, зустрічей, спільних забав та концертів, де кожен почувається частиною громади, однією родиною. 

Зустріч за назвою  “Починаємо фазу №2 – ремонт басейну” мала на меті продовження проєкту розбудови “Веселки” і зібрання коштів на конкретну ціль: ремонт і модернізацію  басейну.

Басейн на оселі “Веселка” збудований ще у 1970 році. Майже півстоліття бесейн був і є  найбільш улюбленим місцем розваги сумівської молоді. Однак час, суворий канадський клімат та нові вимоги поставили перед громадою нове завдання: генерального ремонту і модернізацію байсейну. Звісно, це справа велика, нелегка та коштовна і тому потребує допомоги громади. Саме тому команда Комітету з розбудови оселі СУМ “Веселка” організувала цю Товариську зустріч – Fundraising.  

Розпочала зустріч привітанням і коротким вступним словом Леся Зелик – голова Комітету придбання фондів.  Під час Товариської зустрічі присутні подивилися фільм про історію “Веселки”.  Багато гостей побачили себе на екрані і згадали веселі часи дитинства, юнацтва і сумівського таборування. 

Відтак було презентовано проєкт ремонту басейну. Мирон Бонк і Павло Когут, члени Дирекції Оселі СУМ “Веселка” показали проєкт ремонту басейну та його майбутній вигляд.

Від імені Фундація BCU Foundation до присутніх звернувся Голова Ради Директорів Фундації BCU Foundation Роман Медик: – BCU горда своєю відданістю українській громаді. Кредитова Спілка Будучність та Фундація BCU Foundation відіграють провідну роль в нашій громаді як найбільша фінансова складова частина української громади Канади,  яка фінансово підтримує різного роду проєкти та основні події всіх громадських організацій… Підтримка нашої молоді є важливою частиною побудови процвітаючого майбутнього для нашої громади.  Наша молодь, а саме наша Сумівська молодь, – це наша майбутність!  

Оселя “Веселка” – це місце, де багато з нас виросли, дізналися про наші обов’язки як активні члени українсько-канадської громади, і створили довготривалі дружні стосунки.  На “Веселці” ми вчилися і забавлялися.  І наша “Веселка” тепер потребує великого ремонту. Тому закликаємо нашу громаду до активної діяльності у цій кампанії зібрання коштів на оселю “Веселка”, щоб зберегти нашу оселю для багатьох майбутніх поколінь. 

Фундація BCU Foundation пишається тим, що дає значну дотацію на ремонт басейну на оселі Веселка – а саме 50,000 долярів з фонду Youth Development Fund.

Фундація BCU Foundation готова поєднати особисті пожертви до $50,000 долярів, на загальну суму до $100,000 долярів.  

Для того, щоб розпочати кампанію зіставлення фондів, кожний директор Ради Директорів BCU Foundation, який є сумівцем, також особисто жертвує 1,000 долярів. А саме: Роман Медик; Михайло Шепетик та Анна Шепетик; Оксана Чиж та Богдан Чиж; Христина Бідяк і Тарас Бідяк; Богдан Лешчишин та Мирослава Лещишин; та Орест Коструба і Ірка Коструба.  Mи заохочуємо нашу Сумівську і ширшу українську громаду давати пожертви на оселю “Веселка”.

Під час Товариської зустрічі Адріяна Ґрод і Павло Ґрод склали свій княжий дар у сумі $20.000  долярів від свого імени та від імени родини на модернізацію басейну. 

Загалом завдяки жертводавцям, зокрема Уляні Кавун та Михайло Карст, які склали княжий дар в сумі $10,000 вже зібрано велику частину потрібної суми, але справа зібрання фондів потребує продовження.  

Просимо стежити за поступом кампанії та складати свої пожертви на сайті: www.cym.org/ca .  Закликаємо громаду долучатися до розбудови і модернізації оселі СУМ “Веселка”

Дякуємо щиро Комітетові, організаторам Товариської зустрічі, усім жертводавцям та  гостям.

О.Соколик